2016 US Women’s Gymnastics Olympics Team Trials w San Jose Top Moments

Witaj! Właśnie wróciłem z San Jose, gdzie wybrano drużynę olimpijskich kobiet w USA 2016 w 2016 roku !! To było zarówno niezwykłe, jak i interesujące, jak i inspirujące. Świetnie się bawiłem. Było tak wiele wydarzeń, a także niezapomniane chwile, więc po prostu podzielę się pierwszą dziesiątką, aby zachować to zwięzłe.

10 najlepszych prób z amerykańskiej gimnastyki igrzysk gimnastycznych prób zespołowych

San Jose. Od momentu, gdy pojawiłem się w San Jose, w pobliżu prób olimpijskich było szum. W dowolnym miejscu było oznaki, że świętują wydarzenia, a także nadchodzące igrzyska olimpijskie. Mogę czuć się szczęśliwa, ekstatyczna energia, a także lubiłem spacery (i bieganie) po mieście.

Hotel Fairmont w San Jose
Jest to niezwykle elegancki hotel – RB Leipzig Koszulka jednak poza udogodnieniami, a także widokiem, a także przestrzenią, a także obsługą klienta, gdy pozostali wszyscy słynni, eleganccy i gwiazdy sportowcy!

Jedną z moich preferowanych rzeczy w Fairmont była wszyscy byli Olimpijczycy, a także legendarni gimnastycy też tam przebywali! Oczyściłem ramiona z Shawnem Johnsonem, a także Kerri walcząc, a także wiele innych. Ilekroć byłem w windzie lub lobby, widziałem kogoś sławnego.

Najważniejsze: byłem w windzie z Natalie Morales, a także zamarłem. Musiałem powiedzieć „cześć”, co najmniej! Wahałem się, że poprosiłem o zdjęcie, ponieważ wyglądało na to, że właśnie się skończyła, a najprawdopodobniej nie ma na to ochoty, jednak żałuję, że nie stawiam cześć !!

Próbuję zachowywać się chłodno:

Jedzenie i napoje.
Zostałem zaproszony na próby olimpijskie przez przedstawicieli Corepower. Mieli tak bardzo niezwykłe jedzenie dla grupy. Jako również mieli każdy wybór mleka Fairlife, Corepower, a także Yup. Zaoferowano im przez cały weekend, więc upewniłem się, że posmakuję ich wszystkich. Moim preferowanym jest światłem rdzenia w czekoladzie.

Spotkanie z Simone Biles!

Jest teraz najlepszą gimnastyczką na świecie, a także kilku byłych olimpijczyków, które nawet stwierdziły być może! Była niesamowicie cudowna, a ja zapytałem, co je przed zawodami.

Biles stwierdził, że zwykle spożywają późny lunch przed zawodami, takimi jak w ten weekend olimpijskich prób. Omówiła drób, jednak stwierdziła, że ​​jest wszechstronna z tym, co przygotowuje szef kuchni. Podobnie stwierdziła, że ​​jej preferowanym rdzeniowym smakiem mocy jest truskawka. Mój jest czekoladą

Uczestnictwo w próbach, a także satysfakcjonujące, więc wielu fanów, a także gimnastyki niesamowicie fani!

Za kulisami olimpijskich prób gimnastyki

Kiedy tam dotrzesz, gimnastyczki rozgrzewają się wszystkich różnych wydarzeń. Wokół podłogi zawodów dzieje się tak wiele. Niektórzy wykonują podłogi, niektórzy ćwiczą sklepienie… Fajnie jest zobaczyć. Możesz powiedzieć, że głównie się rozgrzewają, a także nerwami-nie rzucają ruchów „pełnych”.

Co cztery lata…

Wprowadzenie wszystkich gimnastyczek na początku prób w piątek i niedzielę było niesamowite! Piłkarski Koszulka Istnieje film z najważniejszymi wydarzeniami z kilku najlepszych, a także wiele niezapomnianych momentów od amerykańskich olimpijczyków z przeszłości. Pokazali kilka najlepszych, a niekoniecznie najgorszych – choć najtrudniejsze chwile dla gimnastyczki.

A głos był niezwykły w najlepszy sposób… „Co cztery lata… zaczyna teraz!”

Próby olimpijskie gimnastyki

W tym momencie wszystkie kobiety są niesamowite. Są to najlepsze na świecie. Każdy z nich naprawdę go przyniósł tak dobrze, jak świetnie widzieć każdy występ. To jest to! Oni są to !! Presja jest tak dobrze, jak chcę, aby wszyscy to zrobili.

Bieganie w San Jose!

Odkryłem doskonałą ścieżkę wzdłuż czegoś, co wygląda jak kastę rzeki, a także jest niezwykle podobna do kilku tras, które biegam w SoCal. To doskonała ścieżka biegowa, jeśli jesteś w okolicy!

Moje przeglądanie najlepszej mrożonej kawy trwa. Po wielu wskazówkach od odwiedzających, na koniec wypróbowałem kawę Philz mrożoną. To jest smaczne.

„Picnic” po próbie w moim pokoju hotelowym! Spójrz dokładnie, jak jagody obracały Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka moje palce niebieskie po tym, jak je zaatakowałem !!

Moja pierwsza gra baseballowa w San Francisco, a także World Naked Bike Trip Zaproszenie. (Naga osoba podjechała idealnie na mnie, a także Ben zaczął z nim rozmawiać! Wyjaśnił dzień, a teraz wszyscy jesteśmy dobrymi przyjaciółmi.)

Zdobycie specjalnej edycji olimpijskiej czekolady od Hershey !!

Nastia Lukin
Nastia Lukin rozmawiała z naszą grupą w sobotę, a także była niezwykle inspirująca, a także na ziemię w tym samym czasie. Mówiła o najlepszych momentach Igrzysk Olimpijskich – hej, ona jest zwycięzcą złotego medalu! Jednak podobnie najgorsze – na przykład kiedy spadła z nierównych barów podczas ostatnich prób.

Stwierdziła, że ​​jej mama zawsze stwierdziła: „Nigdy nie przestań po biednym dniu”.

Jej mama sprawiłaby, że idzie do centrum fitness po biednym dniu, a także wtedy, gdy miała wspaniały dzień, zapewni jej wybór, aby rzucić palenie. Programu, którego nie chcesz przestać po GReat Day !!

Czuję, że to naprawdę związane z bieganiem. Wszyscy mamy słabe treningi lub słabe biegi lub okropne wyścigi! Najprawdopodobniej przestałem biegać w każdym maratonie, który biegam! To było tak powiązane i motywujące. To może być moja preferowana część !!

Cały ten weekend był niezwykły, ponieważ jestem bardzo pompowany do Rio! Czy jesteś?!

Gratulacje dla kobiet, które stworzyły zespół gimnastyki w 2016 roku !!

(źródło)

Pytanie: Jaki jest Twój preferowany sport Olimpiad Latów?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.