5 wymówek, które nie będą latać w 2010 roku

5 wymówek, które nie będą latać w 2010 roku
autor: Tom Venuto

Jest rok 2010. Twoje stare wymówki, aby nie być w stanie nie działać. Jak powiedział dr Evil (Austin Powers), zip to! Nie chcę już ich słyszeć! Przeczytaj ich, a następnie przyciągnij swój bezskuteczny tyłek na siłownię!

1. Nie mam czasu.

Zgodnie z historią w ostatnim numerze Men’s Health Magazine, Barack Obama pracuje przez 45 minut dziennie, 6 dni w tygodniu. Obama też nie gra w koszykówkę. Nasz nowy prezydent pozostaje w stanie prowadzić z cardio i podnoszeniem wagi. Mówi także, że chciałby trenować 90 minut dziennie. Czy widziałeś kiedyś codzienny harmonogram prezydenta USA? Jeśli najbardziej ruchliwy mężczyzna na świecie może trenować codziennie przez 45 minut dziennie, jaka jest twoja wymówka? ZAMKNIJ SIĘ! Nie masz jednego!

2. To jest zbyt drogie.

Zostanie z pewnością droga jest droga… jeśli ciągle marnujesz setki dolarów, miesiąc po miesiącu na bezwartościowych „cudownych” tabletkach odchudzających, wewnętrznych sztuczkach oczyszczających i „magicznych” mikrofonach, które wszystkie twierdzą, że jesteś szczupły. Zwodnicząca reklama i zręczny marketing fałszywych dietetycznych AIDS jest o wiele bardziej szalejący niż kiedykolwiek. 2010 był rokiem oszustwa na herbatę, oszustwo jagód Acai i oczywiście wszechobecnych sztuczek „oczyszczania” i „detoksykacji”. O ile nie założysz krytycznego czapki myślenia i nie nauczysz się sprawdzać przed inwestowaniem, zostaniesz oszukany również do smaku roku 2010. Twoje poszukiwanie nieuchwytnych „6-pakowych ABS” będzie nie tylko drogie, ale będziesz spłukany. Wykonywanie spacerów, joggingu, kalisthenic i masy ciała są bezpłatne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jest naprawdę drogie, zwiększ koszty uzasadnionych wydatków, takich jak naturalne jedzenie, członkostwo w siłowni, edukacja fitness, hantle i tak dalej, i porównaj to z rachunkiem lekarza, gdy jesteś chory.

3. Nikt mnie nie wesprze.

Eksperci od wpływu społecznego twierdzą, że twoje dochody będą równe średniej z 5 najbliższych przyjaciół. Nie tylko uważam, że jest to dość dokładne, ale także uważam, że twoje zdrowie jest twoim największym bogactwem, a twoja kondycja fizyczna będzie równa średniej z 5 najbliższych przyjaciół. To prawdziwe wyzwanie, aby pozostać pozytywnym, skoncentrowanym i aktywnym, gdy jesteś otoczony krytycznymi ludźmi i negatywnymi wpływami. Jednak w 2010 r. Brak wsparcia nie jest już ważną wymówką. Sieci społecznościowe online eksplodują (sprawdź Twitter i Facebook), a o wiele więcej osobistych przyjaźni i stowarzyszeń jest tworzonych z połączenia internetowego niż kiedykolwiek wcześniej. Szkoleniowe kumple można znaleźć online. Połącz się z nimi. Mentorzy i trenerzy można łatwo znaleźć online. Zatrudnij je. Fora wsparcia istnieją od lat. Użyj ich. Brak wsparcia od obecnych przyjaciół? Przestań narzekać, zacznij wyciągnąć rękę i robić nowe. W 2010 roku partnerzy wsparcia i nowi przyjaciele są tylko kliknięciem.

4. Nie mogę schudnąć z powodu mojej genetyki.

Cudów współczesnych badań medycznych i biologicznych są zadziwiające. Nasi najlepsi naukowcy zmapowali ludzki genom! W ciągu ostatnich kilku lat odkryto wiele genów związanych z otyłością. Jednak epidemia otyłości, przed którą stoimy dzisiaj, rozwinęła się dopiero w ciągu ostatnich 50 lat, a mutacje genetyczne powodujące ciężką otyłość są bardzo rzadkie. Predyspozycja genetyczna wskazuje tylko, że masz tendencję. To wtedy, gdy genetyka spotyka się z stylem życia i środowiska wyrażające siebie. Jeśli masz rodzinną historię chorób serca, czy mądrze jest palić, jeść śmieci, być zestresowanym, maniakiem typu A i ziemniaka na kanapie? Oczywiście, że nie, i to samo dotyczy otyłości. Jeśli masz tendencję predysponującą cię do otyłości, lepiej bądź osobą wykonującą najwięcej ćwiczeń, nie najmniej. Lepiej bądź osobą, która zwraca największą uwagę na swoje odżywianie. Lepiej bądź osobą o najzdrowszym stylu życia. Ale niestety jest to odwrotnie. Wiele osób rzuca ręce z frustracji, mówiąc: „Jaki jest zastosowanie, miałem złą rękę”. Przepraszam. To nie będzie latać w 2010 roku. Obecne badania mówią, że genetyka jest czynnikiem, ale tendencja nie jest przeznaczeniem!

5. Nie wiem jak.

Najnowocześniejszą wymówką w 2010 roku jest „Nie wiem jak”. Nikt nie wie, jak nic zrobić, dopóki to nie zrobią! Zastanów się nad tym przez chwilę. Na początku nie musisz wiedzieć. Aby zacząć, musisz tylko wiedzieć, co… jaki jest cel? Ustanowienie dobrze uformowanych celów jest główną umiejętnością sukcesu. Nie obralne postanowienia, które nie mają się za nimi, ale prawdziwe cele. W piśmie. Z emocjonalnym OOOMPF! Gdy nadal potwierdzasz, wyobrażasz sobie i skupiasz się na swoim celu z jasnością, przekonaniem i oczekiwaniami, twój nowy cel lub zamiar zostanie przyjęta przez twoją podświadomość. Po zaakceptowaniu celu w twoim podświadomości, twój mózg, będąc mechanizmem szukającym celu, FC Tokyo Koszulka włączy twoje filtry uwagi, aby poszukać wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby osiągnąć swój cel. Włączy również nieomylny system nawigacji, który poprowadzi cię do celu jak torpeda do celu. Gdy twój mózg kieruje twoją uwagę, kierunek i zachowanie, odkryjesz, że dzisiaj w 2010 r. Jest o wiele więcej dobrych informacji, coachingu i instrukcji niż kiedykolwiek Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wcześniej. A kiedy aktywujesz ten „radar sukcesu” w swoim mózgu, skutecznie ustalając Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka cele, nie jest tak trudno znaleźć uczciwe, dokładne i pomocne rekomendacje instruktażowe. W rzeczywistości znalazłeś tę stronę internetową, więc masz teraz całkiem niezły ideał, prawda?

Nie ma więcej wymówek. W 2010 r. Pamiętaj o moim spalaniu tłuszczu, nakarm wyzwanie mięśni: możesz albo wymówki, albo uzyskać rezultaty, ale nie możesz zrobić obu!

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do www.burnthefat.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.