Moja pierwsza Zumba

Dziś rano miałem ćwiczyć wytrzymałość, więc udałem się na siłownię. Kiedy zdałem sobie sprawę, że jest to klasa Zumba oferowana w tym samym czasie, który zrozumiałem, że muszę iść. Słyszałem o Zumbie od najdłuższego czasu, jednak nigdy nie miałem możliwości wypróbowania Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tego dla siebie.

Mimo że byłem nowicjuszem, poszedłem w prawo, co przód klasy. Jasne, mogę zrujnować się przed wszystkimi, jednak dokładnie to, jak inaczej widzę trenera, aby przestrzegać ruchów?!
Moje najnowsze filmy

Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
A oto nowy film z szybkim podsumowaniem 3 podcastów, których słuchałem wczoraj.
Podcasty podsumowane:

The Drama Club – odcinek kwietnia 2018 r. O Monice Lewinsky, a także odcinek Conana O’Briena, a także Duchess of York Fergie. fascynujące rzeczy!

The Morning Toast Podcast – Dzisiejszy odcinek o gorących tematach, w tym E! Wiadomości, że program zostanie całkowicie anulowany (The Times zostały ostatnio zmienione, jednak teraz to koniec).

Juicy Scoop z Heather McDonald – wywiad z kapitanem Sandy z góry na Real Betis Balompie Koszulka Morzu Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Śródziemnym

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:26

Ogólnie uważałem, że to fajne. Lubię muzykę. Ale to bardziej gra niż praca, a ja szukałem treningu. Najprawdopodobniej nie pójdę ponownie, chyba że zrozumiałem, że klasa była trudniejsza.

Skończyło się na kilku obwodach ciężarów po zajęciach, a potem wracam do domu. Ben potrzebuje dziś samochodów i ciężarówki, więc wysadził mnie w centrum fitness, a także musiałem zabrać mój dom Chevrolegs

Zanim dotarłem do mojej kuchni, byłem głodny. Pragnąłem miski płatków owsianych, a także koktajlu, a także kanapki z jajkiem… wszystko. Postanowiłem zrobić burrito śniadaniowe, a także poczekać, aż moje jedzenie się osiedli przed drugą rundą.

W burrito śniadaniowym – mieszanka wegetariańska, jajka, salsa i guacamole. Byłoby to niesamowite zarówno w przypadku ziemniaków, jak i sera, jednak nie miałem cierpliwości.

Pytanie: Kiedy ostatni raz próbowałeś nowego treningu?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.