Co zrobiłem źle i najlepiej na półmaratonie OC

Cześć! Dzisiaj prowadziłem półmaraton OC, a mimo że prowadziłem to wiele razy wcześniej, było to nowe doświadczenie, odkąd padało. Zawsze było gorąco, kiedy wykonałem pół lub pełny maraton OC, więc był to inna rasa.

Oprócz deszczu w dniu wyścigu-dodałem do okoliczności mniej niż idealnej, popełniając poważne błędy debiutanckie. Zagrajmy w to tak, jakby to świetna wiadomość / biedna wiadomość, a także wymieniam rzeczy, które zrobiłem źle, a także rzeczy, które zrobiłem najlepiej, zaczynając od niewłaściwych rzeczy…
Moje najbardziej aktualne filmy

Maraton treningowy dzień 5
Trening Marathon Running Blog – Run Eat Powtórz. Plan treningowy dzień 5.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 34 sekundy

Następnie
Golden Retriever nie weźmie pigułek!
02:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:34

Rzeczy, które zrobiłem źle w tym półmaratonie:

1. Nie pamiętałem, aby przynieść wodę.

Pozwól mi stwierdzić, że po raz kolejny – ja, twój regionalny Monican, który codziennie pije tak ogromne ilości wody, że najprawdopodobniej jest odpowiedzialna wyłącznie za suszę w Kalifornii… nie pamiętam, aby przynieść wodę na półmaraton.

Nawet nie rozumiem, jaki jest mój problem? !! Gdy jechałem do wyścigu, zdałem sobie sprawę, że pragnę napoju z wodą, a także byłem oszołomiony, aby rozpoznać, że nie pamiętam tego. Nawet nie pamiętam, kiedy idę do supermarketu.

Na szczęście miałem mrożoną kawę! Byłem jednak spragniony przed wyścigiem, a także czuję, że zrozumienie, że nie mogę mieć woda sprawiła, że ​​jestem bardziej spragniony!

Wydawałem nawet mój pakiet mango stymuluje się do mojej drugiej butelki z wodą – zazwyczaj przynoszę 2 = 1 dla wody, a także 1 dla Spark. Naprawdę upuściłem kulę tego.

2. Nie pamiętałem / zabrakło mi czasu na zjedzenie przed wyścigiem.

Zmieniam to, co jem przed wyścigiem, jednak ostatnio jadłem płatki owsiane. Przed wyścigami robię to w kubku do kawy, a także jem po drodze. Gdy miałem zamiar wyjść z pojazdu, Kashima Antlers Koszulka zdałem sobie sprawę, że nie jem. W tym momencie nie chciałem próbować i zmusić się, więc po prostu go zostawiłem.

W mojej obronie – kiedy zmierzałem w kierunku autostrady o 4:30 rano dziś rano, wybrałem ostatnią minutę, aby zaparkować na linii powierzchniowej, a także zabrać prom na start. (Maraton OC / półmaraton zapewnia 2 opcje wahadłowców: 1. Parkuj na powierzchni, a także przejdź na prom na linię 2. Twój samochód)

Cóż, martwiłem się, że będę równie chłodno, aby wrócić na początek. Zrozumiałem, że po wyścigu po prostu chciałbym dostać się do mojego pojazdu, więc zmieniłem umysł w ostatniej chwili. To sprawiło, że spóźniłem się na wyścig, a także odwróciło uwagę od jedzenia.

3. Wierzyłem, że prognozę warunków pogodowych, który stwierdził: „Niedziela będzie miała 30% możliwość deszczu, a także przerywanych pryszniców”.

Tak nie było. Tak jak na początku upadł prom, zaczął się naprawdę Boca Juniors Koszulka padać. To nie typowe posypki ani mgły w niektórych przypadkach występuje w pobliżu oceanu. Nie. Padało – niektórzy ludzie stwierdzili nawet, że to się wiąże.

Ludzie biegli po osłonie pod drzewami, a także w lobby kilku hoteli otaczających Wyspę Mody (gdzie zaczyna się wyścig). Skończyło się na jednym z hoteli. Czekałem tam aż do kilku minut, aż pistolet wyszedł, aby spróbować, a także pozostać z dala od deszczu przez kilka dodatkowych minut. Moje stopy były już mokre od chodzenia do hotelu, więc zrozumiałem, że zanurzenie to tylko Watford FC Koszulka kwestia czasu…

Rzeczy, które zrobiłem najlepiej w tym półmaratonie:

1. Dobrze napędzany dzień wcześniej.

Upewniam się, że mam banana wiele dni w tygodniu, w którym prowadzę wyścig. Daje mi to nieco dodatkowy potas, a także pomaga odeprzeć skurcze.

Podobnie węglowodany, a także upewniam się, że mam sól. Jestem słoną bluzą, więc pomaga mi to (rób to, co jest najlepsze dla twojego ciała, nie jest to idealne dla wszystkich).

2. Chwyciłem poncho deszczowego z mojego samochodu.

Ponieważ tak naprawdę nie padało, kiedy wysiadłem z pojazdu – praktycznie go pominąłem. Tak się cieszę, że to miałem! Gdy tylko wyszliśmy z autobusu, zaczęło się naprawdę spadać. To pomogło mi pozostać trochę suche, a także zachować trochę cieplej.

Wskazówka: Zdobądź poncho deszczowe ze sklepu 99 centów, a także zachowaj go w pojeździe w sytuacji sytuacji awaryjnych lub rasach deszczowych.

3. Pojawił się.

Między chłodnym deszczem, a moim zbliżającym się niepokojem rozpadu myślałem o tym, że wcale nie pójdę. Cieszę się, że się pojawiłem. Nie wyścigłem. Nie odkryłem niczego niesamowitego w bieganiu na tym wyścigu (z wyjątkiem może przynieś wodę newb).

Ale nieco pomogłem mojej pewności siebie, po prostu się pojawiała. W niektórych przypadkach to wszystko, co możesz zrobić – pokaż i być tam. To znacznie lepsze niż zapewnienie, zanim będziesz miał możliwość sprawdzenia.

Wyścig: Padał na pierwsze kilka kilometrów, a potem głównie zatrzymał się. Program Half Marathon OC jest naprawdę ładny. Zakładam, że jest to jedyny perk of Mieć cię jedynego kumpla – naprawdę zachwyciłem się spojrzeniem na Ocean Spokojny, a także eleganckie domy w Newport Beach.

Zaczęło się ponownie posypać, kiedy zostałem wykonany z wyścigu, więc postanowiłem spieszyć się do pojazdu, a także telefon nazywał go dniem. To takie dziwne, że jest tutaj ponure. Czuję, że wszystkie moje zdjęcia wyścigowe są takie szare!?

OC półmaraton czas powierzchni: 1:47:25

Ogólnie cieszę się, że mam jeszcze jeden wyścig w książkach. Omówię swój czas, a także wierzę dokładnie o tym, jak się czuję fizycznie, aby ocenić, gdzie jestem teraz najlepiej pod względem sprawności. Czułem się, jakbym nie był całkowicie odzyskany z bostońskiego maratonu, kiedy sprawdziłem się ze sobą podczas jednego przypadkowego biegu w tym tygodniu. Wymagam, aby to zrobić w każdym biegu.

P.S. Oferowany jest stymulowanie kokosa ananasa. Przykro mi. Rozumiem, że ludzie wciąż o to proszą, jednak kiedy jest oferowany, tak naprawdę nie stwierdzają, kiedy wraca. Niedawno wypróbowałem niebieską malinę, a także wierzę, że jest dobrze. Mango Strawberry jest również jednym z moich najlepszych typów.

Pytanie: Co zrobiłeś w ten weekend? Biegać? Jeść? Inny??

Wyślij mi skoroszyt

41 SAVE

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

41
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.