Alicia Jessop mianowała prezydent-elekta Stowarzyszenia Prawa Sportowego i Rekreacyjnego

6 marca 2020 r., Profesor administracji sportowej Alicia Jessop został mianowany prezydentem Prezydentem Stowarzyszenia Prawa Sportowego i Rekreacyjnego (SRLA). Spotkanie nastąpi po pięciu latach aktywnego uczestnictwa w stowarzyszeniu, w tym wcześniej zasiadania w zarządzie stowarzyszenia jako członek nadzorujący wyróżnienia i nagrody.

„Widzę to jako specjalną okazję dla mojej dziedziny, ponieważ prawo sportowe wciąż się pojawia. To zaszczyt być na czele tej organizacji napędza metodę i rozmowę o tym, dokąd zmierza [prawo sportowe] ”, mówi Jessop. „Jestem zachwycony współpracą z rówieśnikami na całym świecie i sprowadzania go z powrotem do klasy w Pepperdine”.

Na dorocznej konferencji stowarzyszenia w Louisville w Kentucky członkowie podzielili się nominacjami i potwierdzili Jessop jako prezydent-elekt podczas bankietu nagród w Churchill Downs. Stanowisko służy trzyletnim kadencji i prowadzi stowarzyszenie przez lata wzrostu i Borussia Dortmund Koszulka poprawy pedagogiki prawa sportowego.

Jessop jest licencjonowanym adwokatem, którego badania koncentrują się na skrzyżowaniu sportu, mediów serwisowych i prawa. Śledziła także przywództwo kobiet i mniejszości w zarządzaniu sportem międzyuczelnianym na poziomie NCAA Division I, a także Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka reprezentacji kobiet w raportach sportowych. Oprócz przedstawienia swoich badań na kilku konferencjach opublikowała wiele artykułów w Washington Post, Forbes i Athletic. Często pojawia się także w telewizji i radiu, aby dostarczyć komentarze i analizy prawa sportowego i biznesu.

SRLA ma na celu dodatkowe badanie i rozpowszechnianie informacji dotyczących prawnych aspektów sportu i rekreacji. Dzięki różnorodnym członkom z różnych środowisk edukacyjnych i eksperymentalnych Stowarzyszenie służy naukowcom i specjalistom w prywatnych i publicznych miejscach sportu i rekreacji. Aby dowiedzieć się więcej o Valencia Koszulka stowarzyszeniu, odwiedź stronę internetową SRLA.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.