Centra fitness sztuk walki skierowane do opłat licencyjnych za muzykę odtwarzane podczas zajęć

Re: Sound, non-profit Collective Society upoważnione w ramach kanadyjskiej ustawy o prawach autorskich do „Administrowanie prawami wydajności, a także wytwórni w wytwórniach w Nagrania hałasowe ”, atakuje centra fitness sztuk walki w celu spłaty taryf.

Krótko mówiąc, kanadyjska tablica praw autorskich ustanawia tantiemy, które można zebrać w celu „opublikowanych nagrań szumów ucieleśniających prace muzyczne, a także wykonania takich dzieł” w wielu przedsiębiorstwach. Taryfa nr 6.B została wyprodukowana na opłatę za opłatę za „wykorzystanie nagranej muzyki do działania z działaniami fizycznymi”.

Siłatnie sztuk walki, które czasami wykorzystują muzykę podczas Gamba Osaka Koszulka zajęć, odkrywają, że nie są odporne na tę taryfę. Rada obejmuje sztuki walki pod parasolem „działań fitness”, zgodnie z definicją:

„Aktywność fitness” oznacza każdy rodzaj ćwiczeń fizycznych, sport lub
taniec, w tym, jednak nie ograniczony do zajęć fitness fizycznych, zajęcia Inter Milan Koszulka taneczne,
Treningi gimnazjum, trening siłowy, trening obwodowy, cardio
Trening, bieganie, pływanie, sztuki walki, gimnastyka, a także rock
wspinaczka

Siłownie są teraz atakowane przez Re: Sound for Repayment, o czym świadczy poniższy list, który został niedawno opublikowany przez operatora Fitness Center na Facebooku:

Strategia jednostronnego fakturowania w oparciu o informacje odkryte na stronach internetowych właściciela Fitness Center może być stosunkowo krytykowana jako surowe, a także prawdopodobnie niedokładne ćwiczenie. Mimo to jednak, jeśli centra fitness wykorzystują muzykę podczas przemysłowej „działań fitness” nr 6.b może wejść w grę.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Czy CTE jest tykającą bombą zegarową dla siłowni sztuk walki? 26 stycznia 2018 r.
Badanie – wstrząsowani bojownicy MMA znacznie częściej zostaną wstrząśnięci 16 lipca 2022in „Studia bezpieczeństwa”
UFC Pay Per View Sprawa przeciwko Centrum Fitness Schalke 04 Koszulka Arts Arts Arts Fitness zwolnienie 13, 2016 w „piractwo”

Leave a Reply

Your email address will not be published.