Rock N ’Roll Phoenix Half Marathon podsumowanie

Zrobiłem to! W połowie maratonu – ale zacznijmy od początku…

Pierwszą rzeczą, którą robisz w półmaratonie rano, jest toaleta. Drugą rzeczą jest umieszczenie na przeciwsłonerze. Zakładam go, zanim założę koszulkę, więc nie przegapię miejsc na szyi. Nie pozwól, aby te meksykańskie geny cię oszukały – palę jak pudełko pełne gazety.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 4
MARATON TRICH TRINGING DZIENNIK DZIEŃ 4

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 21 sekund

Następnie
Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
09:42

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:21

Niestety zapomniałem o filtrze sprayu i musiałem zlecieć balsam z mojej strony we włosach. Gwizd. Gdy byłem poprawnie oblepiony białymi rzeczami, zaparzyłem kawę na paliwo.

Zawsze napędzam na dłuższą metę tostami i masłem migdałowym (lub PB). Nie byłem pewien, czego chciałbym, więc przyniosłem różnorodne opcje

Wziąłem prom z hotelu do linii startowej. Kiedy tam byłem, dostałem się do linii Porta Potty. Wreszcie nadszedł czas, aby ustalić! Mimo że jestem trochę spalony na wyścigach, cieszę się, że ścigam się. (Jeśli jesteś nowy w RER – oto moje ostatnie podsumowanie maratonu i powód, dla którego się spaliłem.) To naprawdę pomogło mi w nerwie. Zazwyczaj jestem bałaganem, ale dziś byłem w nim, żeby się dobrze bawić.

Ustawiłem się w mojej korrze i zdałem sobie sprawę, że stymulator 1:45 też tam był. Zdecydowałem się pozostać za tą grupą. Wiem, że nie jestem jeszcze gotowy na połowę 1:45 – ale jestem znany z tego, że zaczynam zbyt szybko. Nie. Dzisiaj prowadziłbym inteligentny wyścig. Upewniłem się, że nie zdałem tej grupy i myślę, że się opłaciło.

Skończyłem z czasem 1:49:28. Nieźle. (Wciśnięty zacznij od razu po wypadku po przekroczeniu linii.)

Mój półmaraton w Las Vegas wynosił 1:51:16. Tak więc zaledwie miesiąc później!

Po przekroczeniu linii mety złapałem protein i napój cytomax, rozciągnąłem, sikałem i poszedłem znaleźć Tinę. Planowałem ją znaleźć około 23 mili, ale ulica, którą podszedłem, zabrała mnie do 24 mili – zadziałało.

Po kibicowaniu fantastycznych nieznajomych (i czytelnik też mnie znalazł! Cześć !!) Znalazłem Tinę. Powiedziała, że ​​nie czuje się tak świetnie, ale nadal wyglądała dobrze.

Prowadziłem z nią ostatnie 2 mile.

Ben wynajął helikopter na pokrycie tego wydarzenia, znalazł nas ze struktury parkowania pojazdu najlepiej przed końcem!

Tam jesteśmy! Idź idź idź! Zakończ silną!

Nigdy wcześniej nie prowadziłem z nikogo wyścigu, więc fajnie było mieć nietypowe rozmowy przez chwilę

Naprawdę dobrze było PR i biegać z Tiną Bayer 04 Leverkusen Koszulka na jej pierwszym pełnym maratonie! Całkowicie pokonała też bramkę – przeczytaj podsumowanie i powiedz jej gratulacje w Marrotsncake.

Po 13,1 mil oraz kilku znacznie więcej znalazłem Bena w morzu ludzi. W tym momencie potrzebowałem prysznica i jedzenia jak najszybciej.

Jedynym negatywem dnia był oburzający ruch próbny wydostania się ze struktury parkowania pojazdu. Zajęło nam to co najmniej 30 minut. Następnie napotkaliśmy typowy ruch z złego dnia wyścigu, ponieważ tak liczne ulice są zamknięte. Wracamy dzisiaj do domu i mieliśmy pokój hotelowy dopiero do 14.00, więc musieliśmy się spieszyć, abym mógł wziąć szybki prysznic i zdobyć nasze rzeczy! Poważnie przygotowałem się za Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 10 minut.

Zawsze mówię, że powinieneś nosić swój medal przez resztę dnia, nawet jeśli zdejmiesz go, aby wziąć prysznic i zmienić. Załóż to później. Zarobiłeś to! I to naprawdę jedyny dzień, w którym naprawdę go nosisz. (Chyba że jesteś Flava Flav czy coś takiego.)

Wsiedliśmy do drogi, a potem zdałem sobie sprawę: „Prawie zemdluję, jeśli nie jem teraz najlepiej”.

Zejdzieliśmy z autostrady i znaleźliśmy losowy staw burger – Smash Burger.

Ben kupił frytki wegetariańskie. Byli tragiczni. Po prostu tłuste warzywa. Podobno „Flash Fried”, ale wydawało się, że to trochę rozmoczone.

I część też była skąpcza. Żyj i ucz się.

Nie zadzieram, gdy dotyczy frytek i mam słodkich ziemniaków.

I sałatka. Myślę, że wciąż jestem trochę odwodniony, ponieważ chciałem tylko dużej sałatki z mnóstwem warzyw. Ah. Tak dobrze.

Podczas biegania w połowie znalazłem kogoś z kubkiem Dunkin Donuts. Czy to smutne, że byłem w wyścigu i odkryłem, co ktoś pije? Może. I to jest w porządku.

Miałem obsesję na punkcie DD, kiedy mieszkałem w Maryland (częściowo dzięki Tinie zachwycają się tym cały czas). Musiałem mieć dużą mrożoną kawę.

Mam też kilka dziur na deser. Race PR, wyścigi w ogóle lub nawet po prostu wstawanie z łóżka rano.

Dzisiaj był wspaniały dzień i to był po prostu wisienka na tort mrożonej kawy na torcie!

Teraz bloguję, podczas gdy Ben prowadzi nas z powrotem do Południowej Kalifornii.

Gratulacje dla wszystkich kierowców dzisiaj! Kilku czytelników blogów i biegaczy powiedziało, że mnie też widzieli – mam nadzieję, że ty kołysalicie to !!!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

DzielićĆwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

Surf City Half Marathon Wyniki i podsumowanie

Surf City Half Marathon Wyniki i podsumowanie

Surf City Marathon i półmaraton wyniki i podsumowanie. Villarreal CF Koszulka Zdjęcia i zabawa z Half Marathon Run w Huntington Beach

Podsumowanie wyścigów na półmaratonie czerwonego i zjedzenia

Podsumowanie wyścigów na półmaratonie czerwonego i zjedzenia

Uruchom podsumowanie wyścigu Half Marathon. Red Wine and Dine Half Marathon 2021 Sugestie sztuczki i przegląd 13,1 mili

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie i przegląd wyścigu na półmaraton. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course i Race Recenzja i sugestie dla

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

America’s Finest City (San Diego) wyniki i podsumowanie wyścigu półmaratonu. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki wyścigu maratonu i półmaratonu. Podsumowanie hrabstwa Orange i najlepsze części biegu 13,1 mili. rabaty dla innych

Lexus Lace Up półmaraton i kod rabatowy na następne wyścigi

Lexus Lace Up półmaraton i kod rabatowy na następne wyścigi

Lexus Lace Up Irvine Half Marathon 5K Wyniki. Podsumowanie wyścigu oczywiście linia mety i kurs wyścigowy w Południowej Kalifornii.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.