Giveaway docelowej karty podarunkowej – C9 dla mistrza

Wykonaj sprzęt upominkowy Giveaway

Ale chociaż jestem gorączkowy – mam dla ciebie doskonałą prezent…

Najwyraźniej ktoś z Target usłyszał, jak mój biegał Capris, a także skontaktował się ze mną, aby uzyskać ubrania biegowe z linii. Jak możesz zrozumieć z mojego letniego Sport Club Internacional Koszulka publikacji biegów – jestem już fanem C9 dla mistrza sprzętu, więc chodziło mi o to.
Moje najnowsze filmy

Travel Jane Review
Travel Jane Portable Newal Review.

Więcej filmów

0 sekund 8 minut, 1 sekunda

Następnie
Książka niekonwencjonalna, a także ocena Netflix
07:28

Relacja na żywo
00:00
08:21
08:01

Target otrzymał wskazówkę, że kobiety chcą uroczego sprzętu do ćwiczeń, więc mają wiele wyborów, na które wpływa kilka bardziej wymyślonych marek.

Widzisz, biegając spódniczką z rozmieszczaniem boków?

Nie mieli długich ciasnych Manchester City Koszulka szortów, które lubiłem w przeszłości, ale mieli te paski do razem z dłuższą parą. Walcz z pocieszeniem kleń!

Podciągam je tutaj, szorty na dole nie pokazują tyle.

Niezręczne zdjęcie do sosu. Sprawdzać.

Vegas nie wierzy, że wymagam już staników sportowych… Na szczęście nie jest menedżerem tak dobrze, jak robię, co chcę!

Zajmują się nawet specjalnym niedokładowaniem, aby ćwiczyć teraz! Hmmm. Nie noszę chonie pod moim sprzętem treningowym, prawda? Wszystkie moje szorty biegowe mają coś rozwiniętego i/lub byłoby dziwne w noszeniu z chonie.

Czy będą to myśleć o marathong?

Możesz wygrać kartę podarunkową o wartości 50,00 $ od Target, a także kupić własny marathong! Testuję, Leeds United Koszulka wykorzystując Rafflecopter na tę nagrodę, więc proszę bądź cierpliwy, gdy dowiem się, czy mi się podoba, czy nie.

Rafflecopter Giveaway

Nawiasem mówiąc… Dziś rano łapię wczesny lot z luźnych, więc samochody i ciężarówka wybierają mnie o 3:45. Auć.

Podróżuję do Nowego Jorku w ramach mojej przyjaźni z Sabrą – biznesem nr 1 na świecie! <- To prawda, którą zweryfikowałem po latach jedzenia hummusa. Pamiętasz w zeszłym roku, poszedłem do ich rośliny i zobaczyłem dokładnie, jak zrobili hummus? To było niesamowite. W tym roku robimy coś innego, a ja wypełnię cię całą zabawą w miarę wyboru! Zastosuj mnie na Instagramie i Twitterze, aby zobaczyć wszystkie moje wybryki, a także jeść. Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.