Wywiad, a także datę lunchu

miałem dziś jedną rozmowę, a tym razem, gdy działał Ben, więc postanowiliśmy zadowolić lunch.

Uderzyliśmy w regionalną tajską lokalizację, którą sugerowaliśmy, zanim opuściliśmy CA, jednak nigdy nie mamy takiej możliwości. Podoba mi się, że mają specjalne ceny na lunch, które obejmują zupę, sałatkę i ryż.
Moje najnowsze filmy

Uczenie się od słabego biegu
Występują złe przebiegi – oto dokładnie to, jak go przekroczyłem, a także odkryłem z mojego następnego biegu. Sugestia, aby pomóc ci być znacznie lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następnie
Recenzja książki amerykańskiej
12:07

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:48

Zawsze żądam brązowego ryżu, jednak nie ma go licznych lokalizacji. Gwizd. Pomyślałem o wyjeździe bez ryżu, jeśli jest biały, jednak nie mogę się do tego zmusić.

Kupiłem „Pad Broccoli z ciastem fasolowym”, a także podobało mi się. Powiedziałem Benowi, że to może być moja nowa preferowana tajska restauracja, a także danie! Sos był bardzo aromatyczny, a także usunęłem kilka ryżu bezpośrednio w małym posiłku, aby go pochłonąć.

Pyszne ciasto fasolowe?

Pyszne ciasto wołowe <3 Zwykle jestem tym, który błagam o zamrożony jogurt, jednak ponieważ tajska lokalizacja była najlepsza obok wspólnego samowystarczalności Ben zasugerował, że mamy deser. Um, jeśli mnie rozumiesz, rozumiesz, nigdy nie odrzucę mrożonego jogurtu. Fakt. Udostępniliśmy jeden, co jest rzadkie. Zazwyczaj odmawiam dzielenia deseru, ponieważ jestem skarbnikiem deserowym. Niestety, kończę gromadzenie konsekwencji w moim tyłku. Cerować. Zrobiłem zdjęcie informacji o wartości odżywczej, które opublikowali. Rozumiem, że fro-yo jest popularny, a te statystyki są dokładnie takie samo, jakkolwiek, gdzie idziesz. Mam nadzieję, że to pomaga? Przed wywiadem i datą lunchu przebiegłem 5 mil, zanim się przygotowałem. Nie byłem szybki, ale przynajmniej jestem konsekwentny? 5 mil - Mile 1: 9:00 Mile 2: 9:00 Mile 3: 9:02 Mile 4: 8:56 Mile 5: 9:00 I wykorzystałem moje preferowane zdrowe bułeczki, aby zrobić SC Braga Koszulka przepyszne śniadanie. To są moje ulubione, zdrowe bajgle, jednak moim ulubionym bajgle byłby francuski tost z Choc?

Zamieszkany zarówno serem LC, jak i dżemem.

Szybko zatrzymałem się w IKEA w domu Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka metody. Nic nie dostałem, ale kupuję wszystkie meble dla naszego mieszkania.

Teraz rzucam się na wiśnie, a także komponowanie tego bloga publikuj dla was dobrych ludzi. Mam do czynienia z towarzystwem, zanim będę mógł rozpocząć buty i zrelaksować się.

Wesoły wtorek!!!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

Krewetki Gortona Nowe mrożone posiłki

Krewetki Gortona Nowe mrożone posiłki

Krewetki Gortona nowe mrożone posiłki – Myśli o misce z makaronem z krewetek Soba, a także kremową miskę risotto grzybów. Healt

Bieżnia prysznicowy zbiornik rekinowy, a także daty na lunch… daty?

Bieżnia prysznicowy zbiornik rekinowy, a także daty na lunch… daty?

Witam! Jak leci? Po prostu sprawdzam moje preferowane bieganie, a także jeść z tego weekendu! Co ty kombinujesz? Pierwszy

Nigdy nie mam gry dla biegaczy runda 2

Nigdy nie mam gry dla biegaczy runda 2

Nigdy nie mam gry dla biegaczy @RuneAtrePeat, ponieważ wziąłem swój pierwszy DNF na maraton Long Beach, czas gry! HMile ogólnie, a także najlepsze lutego 2021

Mile ogólnie, a także najlepsze lutego 2021

Dokładnie jak wiele mil przebiegłeś w tym miesiącu? @RuneAtrePeat Instagram Story Historia szablon dla biegaczy. Najlepszy bieg, a także je

Przepis na koktajl z orzechów bananowych z jogurtem

Przepis na koktajl z orzechów bananowych z jogurtem

Smoothie bananowa to koktajl dnia! W tym tygodniu dzielę się innym przepisem na koktajle, a także dzisiejszą s

Ben dostał koronawirusa

Ben dostał koronawirusa

Życie z kimś, kto dostał Covid19 – co się stało? Moje wyniki testu Covid19. prawdziwe uczucia dotyczące konieczności

Inter Milan Koszulka Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.