Ręce mieszanego artysty walki uznane za „śmiertelną broń” w Teksasie Aktualizacja

– uzyskałem kopię oficjalnego oskarżenia, wyroku i skazania przez sąd, a dokumenty te niewątpliwie pokazują, że stan Teksas był zadowolony, że parki Jamual Parks Ręce, biorąc pod uwagę jego trening MMA, były śmiertelną bronią.

__________________________

Doniesiono, że władze Tarrant County w Teksasie niedawno oskarżyły mężczyznę o szkolenie MMA z atakiem śmiercionośną bronią. Śmiertelna broń, o której mowa, eskaluje zarzut zaostrzonego napadu? Jego ręce.

Asystent prokuratora okręgowego Bill Vassar jest cytowany następująco w odniesieniu do wyznaczenia rąk artysty walki jako „śmiertelnej broni” – „To dość niezwykłe, ale w tym przypadku – ponieważ jest wojownikiem MMA – uważaliśmy, że należy naładować jego naładowanie jego ręce jako śmiertelna broń ”

Oskarżony, Jamual Edward Parks, podobno przyznał się do zarzutu i został skazany na sześć lat więzienia.

Winny zarzut unika jakiejkolwiek sądowej kontroli, czy ręce można uznać za „broń”, argument, który z definicji rozciąga wyobraźnię jako broń, ma prawdopodobnie wymagać czegoś zewnętrznego z ludzkiego ciała. Kod karny Teksasu definiuje śmiertelną broń w następujący sposób –

(A) broń palna lub cokolwiek wyraźnie zaprojektowane, wykonane lub dostosowane w celu zadania śmierci lub poważnych obrażeń ciała; lub

(B) Wszystko, co w sposób jego użycia lub zamierzonego użycia jest w stanie spowodować śmierć lub poważne obrażenia ciała.

Prawdopodobnie wyszkolone ręce mogą spełniać szeroką definicję w ramach ust. B, ale podejrzewam, że sąd nie miałby trudności z orzekaniem, że ręce nie są „rzeczą”, która przypuszczalnie odwołuje się do jakiegoś zewnętrznego urządzenia.

___________________

AKTUALIZACJA – Szybki krzyk do Michaela Martina, JD, menedżera ds. Content w Strong Sports Gym, który zwrócił Turnera przeciwko Stanowi, 664 SW Reprezentacja Kanady w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 2d 86 (90), w której sądownictwo Teksasu miało powiedzieć, czy pięści lub ręce są śmiertelną bronią pod kodeksem karnym w Teksasie –

W Ray przeciwko Stanowi, 160 Tex.Crim. R., 266 S.W.2d Borussia Monchengladbach Koszulka 124 (1954), sprawa o morderstwo, sąd utrzymywał, że ręce i stopy, które oskarżony, zgodnie z aktem oskarżenia, użył do zabijania zmarłego, nie były „śmiertelną bronią” samą i mogli stać się takiego Tylko w sposób używany.

Podobnie w niniejszej sprawie i zgodnie z kodeksem karnym z 1974 r. Dochodzimy do wniosku, że pięść lub ręka nie są „śmiertelną bronią” samą w sobie, ale mogą stać się takie tylko w sposób stosowany w zależności od pokazanych dowodów.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Rejestrując ręce jako śmiertelna broń? 1 marca 2021
Witamy czytelnicy Bjpenn.com – Artystów walki jako śmiertelna broń! 12 listopada 2015 z 1 komentarzem
Porozmawiajmy o DADA5000, niewydolność nerek i osobistej odpowiedzialności 21, 21, 2016 w Villarreal CF Koszulka „Lawach sportowych w Teksasie”

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.