Oszuteczne rekordy unieważla kontrakt MMA Fighters

Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka , podczas gdy nieuczciwe zapisy, w których niegdyś podstawka niezweryfikowanej chwalenia się wśród wielu artystów walki, nowoczesna era mieszanych sztuk walki w połączeniu z Internetem i dowodami wideo w większości wyeliminowały takie bzdury.

Niestety praktyka ta najwyraźniej nie jest całkowicie martwa, jak pokazuje ostatnia historia.

Dziś ogłoszono, że kanadyjska promocja MMA TKO MMA odkryła „nieuczciwe deklaracje” przez jednego z ich bojowników, co doprowadziło do awansu do rozwiązania umowy wojowników.

Roszczenia obejmują wojownika wymyślającego promocję, tworzenie fałszywych plakatów walki i chwalący się zwycięskimi walkami, które nigdy nie miały miejsca. Wygląda na to, że chwalone oszuściły witrynę MMA Sherdog, która opublikowała wyściełaną płytę i opublikował dziś tę korektę. Jeśli to prawda, tak, to jest oszustwo i tak, takie wprowadzenie w błąd, z wszelką możliwością uzasadniałyby awans w odwołaniu umowy.

TKO MMA opublikowało następujące stwierdzenie:

Organizacja TKO została dziś poinformowana o bardzo dużej sytuacji z udziałem pana Christ Francka. Popełnił nieodwracalny gest, a on i jego zespół zostali poinformowani, że jego niedawno podpisana umowa TKO została rozwiązana.

Fałszywe i nieuczciwe deklaracje wydane przez pana Franka w odniesieniu do jego ostatnich czterech walk w Afryce (które w rzeczywistości nigdy nie miały miejsca) są wstydem dla naszego sportu. Jest to pierwszy w historii MMA i mamy nadzieję, że ten rodzaj sytuacji nigdy się nie powtórzy. Zarówno Sherdog (.com), jak i Tapology (.com) również zostały wprowadzone w błąd, ponieważ te wydarzenia nigdy nie miały miejsca.

Sherdog dodał następujące:

Organizacja ogłosiła w czwartek, że Christ Inter Milan Koszulka Franck został wydany po utworzeniu czterech fałszywych wydarzeń-gdzie walczył i wygrał-w celu poprawy rekordu z 5-7 do 9-7. Promocja, zatytułowana African Warriors Championship, została sfabrykowana, podczas gdy czterej przeciwnicy Francka byli nieaktywni lub wymyślone. Kupując, aby wzmocnić swoje CV, Franck wygrał parę jednej nocy w Togo, które w rzeczywistości nigdy się nie wydarzyły.

W sekcji komentarzy wyprodukowano następujący plakat, najwyraźniej fałszywy, w sekcji komentarzy TKO MMA:

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Stowarzyszenie MMA Fighters Association z Teamsters Union 30 lipca 2015in „Ali Act”
Naprawienie „uciskających” zawodników MMA Fighter SSC Napoli Koszulka 4, 2015in „California Combat Sports Law”
Badanie – wojownik, który zyskuje wiele „znacząco przewiduje” zwycięzcę w Mmadecurze 7, 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.