Opcje UFC, a także Nevada określają rekompensatę sportową w umowie z Jon Jones Contraction

Mugshot dzięki uprzejmości Centrum Metro Region Bernalillo Region.

AKTUALIZACJA 28 kwietnia 2015 r. – UFC działało, ponieważ pozbawili Jona Jonesa z jego tytułu, a także zawiesił go na czas nieokreślony.

____________________________________________________

Gdy Jon Jones zajmował się hitem przestępczym, a także zarzutami po tym, jak rzekomo uciekł z miejsca kolizji samochodowej w Albuquerque w ten weekend (Jon Jones Aresttion Lowan oświadczenie), naciskiem jest to, czy nadal będzie mógł wziąć udział w swoim Zorganizował UFC Light Heavyweight Championship Defense to Anthony Johnson na UFC 187 w Las Vegas.

Niewinne aż do okazania winnego, prawda? Niekoniecznie. Chociaż jest to zasada prawa karnego, w umownym połączeniu między Tottenham Hotspur Koszulka UFC, a także Jonem Jonesem, a także regulacyjnym połączeniem między Nevadą określając rekompensatę sportową, a także konkurent, istnieje Chelsea FC Koszulka uprawnienia do pociągnięcia wtyczki, jeśli testament jest tam.

UFC potrzebuje sportowców, aby przestrzegać szerokiej „polityki prowadzenia bojowników”, która zabrania nie tylko „przestępstw przestępczych”, jednak podobnie „postępowanie, które podważają lub naraża się na integralność lub wiarygodność UFC”, a także „postępować podważa lub podważa lub podważa, że podważa lub podważa. Niebezpieczeństwo organizacji lub promocja wydarzenia UFC ”. Naruszenia niniejszej polityki umożliwiają UFC „narzucanie konkurentowi etapów dyscyplinarnych zgodnie z wymaganiami według własnego uznania”.

Podobnie, Nevada określa rekompensatę sportową, cieszy się uprawnieniami do zawieszenia licencji nieuzbrojonego walczącego, który jest po prostu „aresztowany” za przestępstwo, w tym moralną poręczy. W szczególności NAC 467.887 odczytuje się jako zgodne z „Zezwoleniem wydanym przez odszkodowanie może zostać zawieszone, jeżeli posiadacz zostanie aresztowany lub skazany za opłatę, w tym moralną turpitie”.

NSAC może nie tylko zawiesić licencję Jonesa, jeśli się zakończą, wprowadził ich w błąd po walce seminaryjnej Daniel Cormier Press, ale mogą również starać się polegać na powyższych przepisach (chociaż można argumentować, że przestępstwo uderzyło tak samo jak przestępstwo, a także trafiło przestępstwo. Run nie zaspokaja znaczenia przestępstwa moralnego turpitude), jeśli chcą Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka narysować linię w piasku.

Zarówno NSAC, jak i UFC mają wybór, aby sprawdzić, czy chcą, aby były konsekwencje dla działań Jona Jonesa. Czy obawa polega na tym, czy te organizacje chcą oderwać się od wyruszenia, czy też wolą pozostawić UFC 187 niezakłócony?

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Jon Jones powiadomił o prospektywnym naruszeniu domieszkowania – wyciągnięty z UFC 200 lipca 2016 z 4 komentarzami
Pełny Nate Diaz, Jon Jones oraz Brock Lesnar Ugoda, 17 grudnia 2016 r.
Potencjalny szeroki zakres legalnych skutków po nieudanym leku Jona Jonesa UFC 214

Leave a Reply

Your email address will not be published.