Sztuczne słodziki mogą zrobić o wiele więcej niż słodzika

Słodzika sztuczne mogą zrobić o wiele więcej niż Sao Paulo FC Koszulka słodzone: może to wpłynąć dokładnie na to, jak ciało reaguje na glukozę

29 maja 2013 r.-Naukowcy z Washington University Institution of Medicine w St. Louis odkryli, że wybitny słodzik wykonany przez człowieka może dokładnie dostosować sposób, w jaki ciało obsługuje cukier.

W niewielkim badaniu naukowcy przeanalizowali słodzik Sukralozę (Splenda®) u 17 źle otyłych osób, które nie mają cukrzycy, a także nie używają regularnie słodzików wykonanych przez człowieka.

„Nasze wyniki sugerują, że ten słodzik wykonany przez człowieka nie jest obojętny-ma wpływ”, stwierdził Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Dr Pierwszy autor M. Yanina Pepino, asystent profesora medycyny. „I wymagamy znacznie więcej badań, aby dowiedzieć się, czy ta obserwacja wskazuje, że długotrwałe wykorzystanie może być szkodliwe”.

Badanie badań jest oferowane w Internecie w czasopiśmie Diabetes Care.

Zespół Pepino zbadał osoby z typowym wskaźnikiem masy ciała (BMI) nieco ponad 42; Osoba uważa się za otyłej, gdy BMI osiąga 30. Naukowcy zapewnili badanym albo wodę lub sukralozę do picia, zanim spożywali test trudności glukozy. Dawkowanie glukozy jest niezwykle podobne do tego, co dana osoba może uzyskać w ramach testu tolerancji glukozy. Naukowcy chcieli dowiedzieć się, czy połączenie sachalozy, a także glukozy wpłynęłoby zarówno na insulinę, jak i poziom cukru we krwi.

„Chcieliśmy zbadać badanie tej populacji, ponieważ te słodziki są często sugerowane jako metoda, aby ich diety jest zdrowsze poprzez ograniczenie spożycia kalorii”, powiedział Pepino.

Każdy uczestnik był dwukrotnie sprawdzony. Ci, którzy pili wodę, przestrzegali glukozy w jednym, widząc, że sukraloza przestrzegała glukozy w następnej. W ten sposób każdy temat służył jako jego własna grupa zarządzająca.

„Kiedy uczestnicy badań badań pili sukralozę, ich poziom cukru we krwi osiągnął najwyższy poziom niż wtedy, gdy pili tylko wodę przed spożywaniem glukozy”, wyjaśnił Pepino. „Poziomy insuliny również wzrosły o około 20 procent. Tak więc słodzik wykonany przez człowieka był związany z ulepszoną insuliną krwi, a także reakcją glukozy. ”

Podwyższona akcja insuliny może być świetną rzeczą, wyreżyserowała, ponieważ pokazuje, że osoba jest w stanie zrobić wystarczającą insulinę do zaoferowania z wzrostem glukozy. Jednak może być również słaba, ponieważ kiedy ludzie rutynowo wydzielają o wiele więcej insuliny, mogą być odporne na jej skutki, ścieżkę prowadzącą do cukrzycy typu 2.

Uważa się, że słodziki stworzone przez człowieka, takie jak sukraloza, nie mają wpływu na metabolizm. Są one wykorzystywane w tak małych ilościach, że nie zwiększają spożycia kalorii. Raczej słodziki reagują z receptorami na języku, aby zapewnić ludziom poczucie smaku czegoś cudownego bez kalorii związanych z naturalnymi słodzami, takimi jak cukier stołowy.

Ale ostatnie ustalenia w badaniach na zwierzętach sugerują, że niektóre słodziki mogą robić znacznie więcej niż tylko robienie potraw, a także napoje smakują słodko. Jedno odkrycie wskazuje, że przewód pokarmowy, a także trzustka mogą znaleźć wspaniałe pokarmy, a także napoje z receptorami, które są zasadniczo podobne do tych w jamie ustnej. To wywołuje wzmocnione uwalnianie hormonów, takich jak insulina. Niektóre badania na zwierzętach również odkryły, że gdy receptory w jelitach są wywoływane przez słodziki wykonane przez człowieka, Leicester City Koszulka również wzrasta wchłanianie glukozy.

Pepino, który jest częścią Centrum Żywienia Człowieka Waszyngtonu, stwierdził, że badania te mogą pomóc dokładnie opisać, w jaki sposób słodziki mogą wpływać na metabolizm, nawet przy wyjątkowo niskich dawkach. Jednak wiele studiów na ludziach, w tym słodziki wykonane przez człowieka, nie odkryło podobnych zmian.

„Większość badań słodzików wykonanych przez człowieka przeprowadzono u zdrowych, chudej jednostki”-powiedział Pepino. „W wielu z tych badań samodzielny słodzik jest zapewniany przez człowieka. Jednak w prawdziwym życiu ludzie rzadko biorą słodzik. Wykorzystują go w kawy lub na płatkach śniadaniowych lub gdy chcą osłodzić inne jedzenie, które jedzą lub piją. ”

Dokładnie dokładnie, jak sukraloza wpływa na poziom glukozy, a także poziom insuliny u osób otyłych, wciąż jest tajemnicą.

„Chociaż odkryliśmy, że sukraloza wpływa na glukozę, a także działanie insuliny na spożycie glukozy, nie rozumiemy odpowiedzialnego systemu”, stwierdził Pepino. „Wykazaliśmy, że sukraloza ma efekt. U otyłych osób bez cukrzycy pokazaliśmy, że sukraloza to o wiele więcej niż tylko coś wspaniałego, które wkładasz do ust bez żadnych innych konsekwencji. ”

Stwierdziła, że potrzebne są dodatkowe badania, aby odkryć znacznie więcej o systemie, z którym sukraloza może wpływać zarówno na poziom glukozy, jak i insuliny, oprócz tego, czy modyfikacje są szkodliwe. Dodała, że 20 -procentowy wzrost insuliny może być znaczący klinicznie.

„To, co wszystko wskazują na scenariusze życia codziennego, to STINie wiadomo, jednak nasze odkrycia podkreślają wymóg o wiele więcej badań – powiedziała. „To, czy te ostre skutki sukralozy wpłyną dokładnie na to, w jaki sposób nasze ciała zarządzają cukrem w perspektywie długoterminowej, jest czymś, co wymagamy”.

Finansowanie tego badania badawczego pochodzi od krajowego Centrum Rozwijania Nauk Translacyjnych (NCATS) Award naukowych i translacyjnych nagrody, a także SubaWard, a także z National Institute of Diabetes, a także choroby trawiennej, a także nerki (NIDDK) z National Institutes of Health and Wellness (NIH). Tate & Lyle dostarczył sukralozę. Numery dotacji NIH: UL1 R000448, KL2 TR000450, DK0088126, DK37948 oraz DK56341.

Źródło historii:

Powyższa historia oparta jest na materiałach dostarczanych przez Washington University w St. Louis. Oryginalny post został napisany przez Jima Drydena.

Uwaga: Materiały mogą być edytowane zarówno dla materiału, jak i długości. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się ze źródłem wspomnianym powyżej.

Odniesienie do dziennika:

M. Y. Pepino, C. D. Tiemann, B. W. Patterson, B. M. Wice, S. Klein. Sukraloza wpływa zarówno na działania glikemii, jak i hormonalne na doustne obciążenie glukozy. Diabetes Care, 2013; Doi: 10.2337/DC12-2221

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.