7 Pomocnych funkcji Fitbit Wszystkie zajęte mamusie potrzebują

w pewnym momencie swojego życia prawdopodobnie myślałeś, że jesteś zajęty – a potem miałeś dzieci. Macierzyństwo jest jedną z najtrudniejszych, satysfakcjonujących i (w niedopowiedzeniu roku) gorączkowych ról, które kiedykolwiek pełni. Ale to także tylko jedna część twojego Sanfrecce Hiroshima Koszulka życia. Jak więc dbać o dzieci, dbaj o siebie, sprawdzaj coś z listy rzeczy do zrobienia i zachować zdrowie psychiczne?

Wzywaj swoją tajną broń. Każdy superbohater ma jeden, a twój może być Twoim urządzeniem do śledzenia Fitbit. Poniżej siedem funkcji Fitbit, które zapewnią ci zdrowie, przypominają o kluczowych wydarzeniach i pomogą zrobić bardzo potrzebną przerwę.

7 sposobów niesamowicie zajęty mamusi używają swojego Fitbit Tracker

Ustaw cichy alarm czasowy. Czy najmłodsze, które często muszą spędzać czas same w sprawie swoich ostatnich działań? Wszystkie urządzenia śledzące Fitbit (z wyjątkiem Fitbit Zip) pozwalają skonfigurować do ośmiu cichych alarmów, dzięki czemu będziesz wiedział dokładnie, kiedy pozwolić swoim dzieciom z AS Monaco Koszulka czasów. Rodzicielstwo na następnym poziomie? Poprowadź sesję rzucania się na Fitbit Charge 2 lub Fitbit Blaze i poproś swoje dzieci uczestniczyć z tobą, gdy tam siedzą.

Dołącz do grupy ukierunkowanej na rodzinę. Nie ma czasu, aby zobaczyć się z przyjaciółmi lub dołączyć do lokalnego klubu rodzicielskiego? Zdobądź wskazówki, sztuczki i zachętę innych mamusi i tatusiów, dołączając do grupy „rodziców” lub „nowych mam” w aplikacji Fitbit. Po prostu dotknij ikonę „społeczności” w dolnym pasku nawigacji, a następnie przeciągnij suwak u góry aplikacji do „grup”, przewiń w dół i dotknij „Odkryj znacznie więcej grup”, aby znaleźć te grupy i wiele innych.

Uzyskaj zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu. Na te dni, kiedy masz kilka minut na ćwiczenie, ale nie ma czasu na zaplanowanie faktycznej rutyny, dotknij ikonę „Wskazówki” w aplikacji Fitbit (jest po lewej stronie „społeczności”). Tam znajdziesz zalecenia dotyczące treningu osobistego FitStar w oparciu o historię Twojej aktywności.

Na przykład, jeśli przebiegłeś trzy mile w urządzeniu do śledzenia Fitbit, FitStar może zasugerować spersonalizowaną sesję, która opiera nogi i koncentruje się na ABS i Arms lub sesji freestyle, na przykład „Cardio Crunch”, aby uzyskać alternatywną opcję kardio, która wciąż obsługuje Heart zdrowie. Musisz mieć konto FitStar, aby zobaczyć samouczek wideo z ruchem po ruchu; Pobierz aplikację Personal Trainer Fitstar.

Aktywuj powiadomienia na urządzeniu. Nigdy nie przegap kolejnej kluczowej wiadomości lub wizyty. W zależności od tego, który posiadasz Fitbit Tracker, możesz zsynchronizować telefon i urządzenie, aby śledzić poinformowanie Cię, gdy otrzymasz SMS, telefon, e -mail, przypomnienie kalendarza i wiele innych.

Włącz przypomnienia o poruszaniu się. Pracując, płacąc rachunki, w końcu siedząc za bardzo potrzebną przerwę-niezależnie od tego, co robisz, może być łatwo stracić czas. Ale zbyt dużo czasu krzesła może być niebezpieczne dla twojego zdrowia. Eksperci zalecają angażowanie się w lekką aktywność fizyczną, taką jak chodzenie, przez co najmniej dwie minuty każdej godziny. Pamiętaj, aby to zrobić, włączając przypomnienia o poruszaniu się. Jeśli masz Fitbit Flex 2, Fitbit Alta, Fitbit Alta HR, Fitbit Charge 2 lub Fitbit Blaze, Twój tracker wibruje od 10 minut do każdej godziny, jeśli nie zrobiłeś 250 kroków w ciągu ostatnich 50 minut.

Oddychać. tylko oddychaj. Pomimo najlepszych wysiłków związanych z samoopieką, często najlepsze, co możesz zrobić, to po prostu wyrzeźbić kilka minut dnia na głębokie oddychanie. Odstres i ponowne skoncentruj się z Kick Back na Fitbit Blaze i Fitbit Charge 2. Aplikacja na urządzeniu poprowadzi Cię przez dwukrotnie lub pięciominutową sesję głęboko oddychania, dostosowaną do bieżącego tętna.

Utwórz harmonogram snu. Prawdopodobnie wiesz, kiedy twoje dzieci są wyprzedzone (cześć, napady złości), ale pozbawienie snu może być szkodliwe dla fizycznego, psychicznego i emocjonalnego samopoczucia osoby dorosłej. Pozostańcie bystry z dnia na dzień, trzymając się harmonogramu snu. Z deski rozdzielczej aplikacji Fitbit dotknij płytki do snu, a następnie ikonę biegów w prawym górnym rogu. Stamtąd możesz wyznaczyć cel snu (dla dorosłych zaleca się od 7 do 9 godzin), a także czas snu docelowego. Pamiętaj, aby włączyć przypomnienia przed snem – przynajmniej 30 minut rozwoju jest idealne – a Twoja aplikacja, urządzenie lub oba ostrzega cię, gdy nadejdzie czas, aby zacząć się kończyć.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Danielle Kosecki

Starsza redaktorka ds. Zdrowia i fitnessu Danielle Kosecki jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad 10 lat zajmuje się zdrowiem i fitness. Napisała między innymi dla glamour, więcej, zapobiegania i rowerów, i jest redaktorem Bigicling Big Book of Training. Pochodząca z Nowego Jorku, Danielle, mieszka teraz w Bay Area, gdzie Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w ogóle nie tęskni za zimą.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.