Otyłość dziecięcy, a także badanie badań snu

Matta Weika

Jeśli przestrzegasz mojej pracy, rozumiesz, że jestem wielkim zwolennikiem aktywności młodzieży, a także odkrywałem, jak podejmować zdrowe decyzje z ich życiem. To wzbudza zdrowe rutyny we wczesnym okresie życia, które mogą doprowadzić do dorosłości. FC Tokyo Koszulka O wiele łatwiej jest pisać zdrowe rutyny na wczesnym etapie życia dziecka Everton FC Koszulka niż łamać złe rutyny opracowane przez lata złych wyborów.

Co by było, gdyby była jedna sztuczka, która mogłaby pomóc upewnić się, że twoje młodzież nie spakowują się na funty w miarę starzenia się? Chociaż nie może się nie udowodnić w 100%, wyniki badań są nadal zdumiewające!

Finansowane przez rząd badanie badawcze sprawdzające 977 młodych ludzi zostało niedawno opublikowane w Journal of Pediatrics, które wykazało związek między tym, ile przedszkolaków snu dostaje noc, a także, jak wiele z nich ustanowiło otyłość jako nastolatka. Badanie badawcze, które zostało zwane „Badanie wczesnego opieki nad dziećmi, a także postępem młodzieży”, wykazało, że wkładając przedszkolaki do łóżka o 20:00, zmniejszyło niebezpieczeństwo otyłości nastolatków u tych samych dzieci o 50% w porównaniu z przedszkoterami przedszkolnymi do spalania Po 21:00.

Badanie badań rozpoczęto w 1991 r., A także spełniło 977 młodych ludzi od urodzenia, a ich nastoletnie lata zbierają dane, takie jak: wzrost, waga, a także interakcja akademicka matki z dzieckiem, jak sprawdził film wideo.

Jest to niezwykle fascynujące badanie, ponieważ naprawdę nie było żadnych badań, które analizowały związek między czasem snu, a także wskaźnikiem otyłości u dzieci. Wszyscy jesteśmy świadomi wzrostu wskaźników nadwagi i otyłości u dzieci, więc badanie to jest krokiem w idealnym kierunku, aby idealnie odwrócić wzór, a także doprowadzić naszą młodzież do bez ryzyka jako zdrowa waga.

Dyrektor programu Pediatric Bezsenność na University of Chicago Medicine wskazał, że jedyną rzeczą, którą rodzice absolutnie sobie poradzili, jest to, że ich dzieci idą spać. Młodzież, którzy nie są wystarczające do snu w nocy, mogą być wybredne, które przestrzegają dnia, co może spowodować, że są nieaktywne z powodu letargu. Naukowcy również zwrócili uwagę, że rozumieją, że mogą być noce, w których dziecko ma trudności z zasypianiem lub Valencia Koszulka chęci pójścia spać. A raczej potencjalnie gospodarstwo domowe może być poza domem z jakiegokolwiek powodu, a także dziecko nie jest w stanie dostać się do łóżka do późniejszej nocy.

Nadal istnieje wiele obaw, a naukowcy wymagają sprawdzenia, czy co tydzień potrzebna jest określona liczba noce o 8:00, aby uzyskać korzyści zdrowotne i dobrego samopoczucia, biorąc pod uwagę, że może nie być możliwe, aby dostać się do łóżka wcześnie każdej nocy.

Naukowcy również chcą upewnić się, że ludzie rozumieją jedną rzecz: chociaż wydaje się, że istnieje związek między tym, co dziecko idzie do łóżka, a prawdopodobieństwo, że ulegnie otyłości u nastolatków, nie jest to gwarantowane, że tak się stanie. W przyszłości zostaną z pewnością przeprowadzone w przyszłości badania, aby dodatkowo opisać, dlaczego może istnieć związek między tymi dwoma czynnikami.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.