Nawyk moje gospodarstwo domowe nienawidzi

Cześć! Dzisiejsza publikacja to specjalna prośba mojego brata. Okej, nie bardzo. Po prostu mnie drażnił, a także dzielę się nim poniżej. Jednak najpierw mówię o mojej najnowszej obsesji… wykorzystując do wszystkiego proszek z białka czekoladowego. Najpierw zrobiłem koktajl proteinowy truskawkowy zanurzony w czekoladzie, a także dzisiaj zanurzyłem je w mieszance jogurtu/białka dla przekąski.

To też było bardzo proste. Właśnie wymieszałem połowę wiązki proszku białkowego (opakowania białka Advo mają ogromną porcję) z jogurtem waniliowym.
Moje najnowsze filmy

Moja urocza druga połowa w Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
Moja urocza druga połowa na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Ocena książki audio w najlepiej sprzedającej się wspomnieniach wydanych w 2017 roku.

Czy to świetny słuch?
Dzielę się szybką oceną książki oferowanej na Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane chorobą psychiczną, a także potwierdza moc miłości.

Marka, a także życie Giulii zaczęło się jako bajkowy romans. Wpadli jak osiemnaście lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Jednak kiedy Giulia miała dwadzieścia siedem lat, doświadczyła przerażającej i nieprzewidzianej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była również żywa; Następna była zarówno urojenia, jak i samobójcza, przekonała, że ​​jej lubiane nie są bezpieczne.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego powinienem słuchać następnego?!

Linki do książki, a także inne oceny znajdują się na RuneatrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Potem zanurzyłem dużo truskawek Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w mieszance czekoladowej, a także włożyłem je do lodówki, aby na chwilę ustawić. Nie wpisało trudnej skorupy, jak większość truskawek z czekoladą, jednak było pyszne !!

Dzisiaj był dzień odpoczynku od biegania, więc wykonałem trening wytrzymałości w domu. Vegas zauważył OGC Nice Koszulka mnie na trudne wyciąg.

Podkręcił mnie również, kiedy tańczyłem z nim. Taniec kotów to moja kardio opcji w dni odpoczynku. (Wygląda gorzej osobiście, a także jestem bardzo niezwykły, więc musiałem zrobić zdjęcie).

Pozbywałbym się go, jednak jest świetnym łyżką. Oprócz posiadania zwierzaka, który śpi 23 godziny dziennie, sprawia, że ​​każda rzecz wydaje mi się naprawdę produktywna.

Wracając do tego, co uważa, że ​​moje rodzeństwo powinienem blogować…

Ha!

Czy kiedykolwiek Tottenham Hotspur Koszulka mówiłem ci, że kiedy rozmawiam przez telefon, a także rozmowa się skończyła, po prostu mówię: „Dobra…”, a także rozłączam się?

Nie rozumiem, dlaczego to robię, jednak nie mogę przestać. Moja mama wściekła się na mnie. Moje rodzeństwo w zasadzie powiedziało mi, że jest niegrzeczne, ale w tym momencie jest po prostu automatyczne.

Kiedy rozpoznam, że musisz iść lub coś w porządku. Kliknij. Wydaje się wydajne. To ma dla mnie sens. Jest to rodzaj implikowanego, który cię lubię, tak dobrze, jak jeszcze raz porozmawiamy w pewnym momencie naszego życia. Więc…. Tak, kliknij.

Pytanie: Jaki jest nawyk, który twój dom domowy lub dobrzy przyjaciele chcą, abyś przestał?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Najlepsze proteinowe bary dla biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proteinowe bary dla biegaczy- co jeść wcześniej, a także po biegu

Najlepsze proszki białkowe dla biegaczy. Co jeść przed biegiem, po biegu, a także przekąsek. Moje 5 najlepszych preferowanych barów, a także odżywianie BR

PB oraz przekąska czekoladowa jogurtowa dla jednego przepisuPB oraz przekąska czekoladowa jogurtowa dla jednego przepisu

Przepis na jogurt czekoladowy PB. Traktuj jedno z masłem orzechowym, a także czekoladą – zdrową przekąskę pełną białka, a także Healt

Czy mleko czekoladowe jest najlepszym napojem leczniczym z podcastem Jason Karp 112

Czy mleko czekoladowe jest najlepszym napojem leczniczym z podcastem Jason Karp 112

Co powinieneś jeść, a także pić po biegu lub treningu? Czy mleko czekoladowe jest świetnym napojem leczniczym dla biegaczy? rozmawiając z

Prosty przepis na jogurt 3 komponentów

Prosty przepis na jogurt 3 komponentów

3 składowy przepis na jogurtowe popsicles. Zdrowe letnie przekąski zamrożone jogurtowe popsicles z oryginalnym jogurtem w Kalifornii, a także Frui

Receptura z zapakowanym szpinakiem z lekkim białkiem

Receptura z zapakowanym szpinakiem z lekkim białkiem

Lekki przepis na karczoch z dipu w powolnej kuchence. Ta prosta przystawka jest pełna zdrowych odżywczych z V.

Prosty przepis na pudding z Chia Chia-3

Prosty przepis na pudding z Chia Chia-3

Prosty przepis na budyń Choc Chia 3. Szybki budyń czekoladowy z nasionami chia, a także mlekiem czekoladowym. białko PAC

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.