Pierwszy dzień treningu

postanowiłem rozpocząć trening trochę wcześnie, ponieważ będę podróżował trochę przez kilka następnych miesięcy i przegapię niezbędne biegi. Mamy nadzieję, że przewagi ułatwi stres treningowy maratonu! Będę w porządku z brakiem biegów lub wymyśleniem ich w innym czasie, aby móc skupić się na życiu?

Zmieniłem dni, aby moje długie biegi spadły w sobotę i dni odpoczynku spadły w niedziele. Tak mi się podoba, ponieważ mam jeden dzień do spania w weekendy plus, Ben i ja możemy zachwycić się leniwymi Rangers FC Koszulka niedzielnymi porankami.
Moje najnowsze filmy

Maska twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz
Sugestie maski twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz podczas wybuchu Coronawirusa. Czy musisz nosić maskę na twarz i najlepsze opcje dla biegaczy.

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Następnie
5 -minutowy bieg rozgrzewa
05:34

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:15

Więc dzisiaj jest dzień odpoczynku! Ha! Ten trening maratonu jest do tej pory ciasto? (Poczekaj, aż dojdę do długich biegów, w których obiecuję, że nienawidzę biegać i zastanawiam się nad odejściem…)

Oprócz pierwszego treningu maratonu zamierzam również zmienić paliwa do treningu. Oprócz przełamania 4 godzin, chcę również przekroczyć linię mety przy 145 funtach (nie utknąłem na konkretnej liczbie, ale Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka chcę być o 10 funtów mniej niż w PR).

Po wyjeździe w mieście w zeszłym tygodniu trudno mi było wrócić na właściwe tory. Wciąż jadłem, jakbym był na ucieczce ze zbyt licznymi smakołykami.

Plan polega na 1.) ograniczenie cukru (staram się zachować przekąski poniżej 9G a porcja) 2.) Upewnij się, że mam wystarczającą ilość Olympique Marseille Koszulka białka i 3.) Śledź moje jedzenia, tak jak śledzę mile . ?

Śniadanie – zrobiłem jajek z grzybami, pomidorami, cebulą i szpinakiem. podawane z opakowaniem.

Plus dużo arbuza. Dużo.

Szczęśliwa niedziela – Odpręż się i zachwyca?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.