11 mil w Long Beach

Zadowolony weekend! Ostatniej nocy naprawdę patrzyłem w przyszłość na dłuższą metę dziś rano. Udałem się na moje stare tereny w Long Beach na bieg. Jednak najpierw miałem toast z PB i J.
Moje najnowsze filmy

Recenzja książki amerykańskiej
Recenzja książki amerykańskiej

Więcej filmów

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja FC Porto Koszulka na żywo
00:00
08:21
12:07

Przyniosłem rękę trzymaną butelkę z wodą na te przebiegi średniej długości. Kiedy zwiększam przebieg, noszę pasek paliwowy.

Naprawdę dostałem ból brzucha w połowie biegu, a także nie czułem się wyjątkowo świetnie przez ostatnie kilka kilometrów. Po prostu zwolniłem, jednak nie przestałem. Zaczęło się naprawdę wietrznie, ponieważ nie chciałem chodzić w tym rodzaju dłuższego niż musiałem?

Post Run czułem się „wyłączony”, więc zatrzymałem się w Whole Foods, a także kupiłem kilka z nich, aby wymieszać z moją wodą. Naprawdę je podobały mi, a także wierzę w jego pojemnik.

Podobnie uderzyłem w gorący bar WF. WF w Long Beach jest małe (i po prostu w porządku), jednak kilka rzeczy, które miało pyszne!

Mam jajka, wegańskie ziemniaki chorizo, a także mały kawałek wegańskiej pizzy śniadaniowej. Pizza śniadaniowa była A.Maze. Na serio.

Mam również szkielet z kawałkami Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka czekolady. Zazwyczaj nie jestem ogromny na bułeczkach (zbyt suchy), jednak był to zwycięzca!

W domu metody było jeszcze jeden postój – Strawberry Stand! Thacker Berry Farms ma stoisko w tym obszarze, a ich słomki są najlepsze! Oferują codziennie, więc musisz się tam szybko dostać.

Lunch był sałatką taco z frytkami – nie ekscytującą, jednak czułem, że potrzebuję trochę Comida.

Teraz oglądam UFC Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w telewizji. To tak dziwne, że ja tak jak te… prawda?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.