Bellator zmuszony otworzyć książki w pozwie antyrutowym UFC

na początku tego roku Zuffa wydała wezwania do wielu dokumentów Bellator, w tym „dokumenty związane z negocjacjami, rozwiązaniem, anulowanie lub przeniesienie” umów Bellator i dokumentów związanych z „Wszystkie dochody, które Twoja firma otrzymała od prezentowania każdego profesjonalnego wydarzenia MMA”.

Po częściowym sprzeciwie Bellatora wobec tego szerokiego prośby sędziego Peggy E. Leen wydał powody, aby określić dokładnie, jakie dokumenty Bellator zostaną zmuszone do zapewnienia. W terminie z 5 lipca 2017 Kawasaki Frontale Koszulka r

A. Bellator opracuje randomizowaną próbkę umów umownych między Bellator a wojownikami, z którymi Bellator ma lub miał porozumienie między 1 stycznia 2010 r. A teraźniejszością. Losowa próbka składa się z co najmniej 20 procent bojowników na podstawie umowy z Bellator od 1 stycznia 2010 r. A teraźniejszością. W przypadku bojowników wybranych do próbki Bellator przekazuje wszystkie umowy między nią a bojownikami, w tym wszelkie zmiany, modyfikacje, litery boczne lub rozszerzenia, które mogą istnieć w odniesieniu do każdej umowy, która jest wytworzona zgodnie z niniejszą sekcją.

B. „Anonimowe umowy” oznaczają, że informacje identyfikujące bojowników, takie jak nazwiska, adresy, numery telefonów i numery ubezpieczenia społecznego, mogą zostać zredagowane. Bellator przypisuje unikalny identyfikator każdej umowy i wszelkie powiązane poprawki, modyfikacje, litery boczne lub rozszerzenia kontraktów wybranych dla losowej próbki.

C. Zobowiązane umowy obejmują płeć wojownika, klasę wagową, liczbę walk na okresie umów Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka i wszelkie rekompensaty, które należy zapłacić.

I następujące w odniesieniu do dokumentów dochodowych i wydatków

A. Bellator wyprodukuje listę wszystkich wydarzeń MMA, które promował lub wspólnie promował od 1 stycznia 2010 r. Do teraźniejszości. Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Lista określa wszystkie zdarzenia według daty i lokalizacji.

B. Bellator wyprodukuje niezbadane wyciągi zysków i strat w kwartale kończące się 31 marca 2017 r., Które zawierają następujące informacje:

Przychody Reklama/sponsoring Przychód Afilia/wynagrodzenie na widok przychód dochód dochód z syndykacji konsumenckiej Rekreację i wydarzenia Inne całkowite wydatki na przychody Wydatki operacyjne Wydatki Produkcja i programowanie Wydatki myśliwskie powyżej personelu produkcji linii poniżej inscenizacji personelu produkcyjnego, oświetlenia i zestawu technicznych. Sprzęt po produkcji Koszty Podróż i transport Inne koszty operacyjne Sprzedaż, ogólna i administracyjna („SG&A”) Koszty Wydatki pracowników: SG i A Reklama i promocja Koszty Inne SG i A Deprecizacja i amortyzacja

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Scott Coker – Książki otwierające Bellator UFC spowodowałyby „Grave Harm” 24 lutego 2017 z 2 komentarzami
Bellator kontraktuje Mohegan Commission o nadzorowanie testów narkotykowych w Londynie 13 czerwca 2016 r. „Departament regulacji sportowych Mohegan”
Bellator podejmuje działania prawne, aby powstrzymać Quinton Jackson przed walką w UFCMarch 2, 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published.