Zostaw to w 2010 roku

, że dzisiaj pada. Wydaje mi się, że mamy szalony system burz, który rozciąga się na Hawaje i będzie padać do czwartku. Corinthians Paulista Koszulka Gafa

Ale chmury rozstały się przez godzinę dziś rano i szybko wybiegłem za drzwi, aby dostać 6 mil, zanim zaczęły się ponownie. Idealny, ponieważ miałem około 50 mil dalej, zaczął się posypać. Najlepszy czas
Moje SSC Napoli Koszulka najbardziej aktualne filmy

Mam test Covid-19
Uzyskanie testu koronawirusa – jak to działa, jak to jest, moje doświadczenie i więcej. Dostałem standardowy test i Ben dostał szybki test Covid-19.

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Następnie
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:16

Ale kiedy wróciłem do domu, odkryłem pół robaka przyklejonego do nogi. OBRZYDLIWY! Nie mam pojęcia, jak to się stało, biorąc pod uwagę, że nie przestałem się rozciągać ani nic takiego. Muszę jakoś go kopać i to mnie przykleiło? Brutto.

W drodze do domu z ostatniej nocy mojej mamy Ben i ja rozmawialiśmy o naszych celach na przyszły rok, życie, finanse i zabawę. Kiedy przeprowadziliśmy się do Maryland. To był ciężki hit i nadal czuję się źle.

Wiele się nauczyłem z tego doświadczenia, zbliżyłem Ben i dużo bliżej siebie (co jest kluczowe, biorąc pod uwagę, że jesteśmy właśnie małżeństwem) i poznałem wspaniałych przyjaciół. Ale wydaje mi się, że było wiele rzeczy, które musiałem zrobić inaczej, aby odbić się od odpuszczania od pracy, za którą przeniosłem 3000 mil.

Gdy rozmawialiśmy, zdałem sobie sprawę, że to, co zostało zrobione, i muszę go opuścić w 2010 roku. Żałuję, ale już to koniec. Pakuję lekcje, które nauczyłem się zabierać ze sobą na 2011 rok. Ale poczucie porażki i żalu pozostają tutaj. Nie przychodzą na przejażdżkę, która będzie resztą mojego życia.

Podczas gdy jesteśmy przy tym – przepraszam, że powiedziałem głupie lub wskazałem rzeczy, zareagowałem na sytuacje w sposób, który nie jestem zadowolony i ogólnie popełnił błędy. Wydaje mi się, że piszę to jako przeprosiny dla ludzi, których krzywdziłem, więc to nie tak, że próbuję po prostu uchylać się od odpowiedzialności za moje krótkie przyjęcia.

Mam wiele nowych celów i marzeń, do których dążę w 2011 roku. Jestem zmotywowany i zachwycony i nie chcę być obciążony własną winy.

Przed jaśniejszymi dniami!

Mimo mżawej pogody chciałem na śniadanie koktajl. Jestem teraz poza moim ulubionym proszkiem białkowym. Potrzebujesz o wiele więcej jak najszybciej!

Z bokiem tostów PB z bananem. Codziennie przechodzę fazy jedzenia bananów, a potem nie jeść ich przez długi czas. Zebrałem ten od mojej mamy, ponieważ za nimi tęskniłem.

Moje śniadanie mistrzów:

Vegas też nie jest zachwycony mokrą pogodą. Czy on nie wygląda na zirytowany? A może to, co go denerwuje…

Pytanie: Czy masz coś, co chcesz zostawić w 2010 roku? (Nie musisz dzielić się tym, co to jest.)

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

stos w dniu 4 mil – bieganie nie jest terapią, ale pomaga

stos w dniu 4 mil – bieganie nie jest terapią, ale pomaga

Wirtualne Wyzwanie Wyzwanie Dział 4

Plaże i kremowy przepis na miskę koktajlową

Plaże i kremowy przepis na miskę koktajlową

Lekkie koktajl w misce przepisu białko wypełnione jogurtem, brzoskwiniami, mlekiem i szpinakiem. Zielona miska koktajlowa

Bieżnia prysznicowy zbiornik Shark i to daty lunchu… daty?

Bieżnia prysznic Shark Tank i są lunch daTes… daty?

Witam! Jak leci? Po prostu zamelduję się z moim ulubionym bieganiem i jedzeniem z tego weekendu! Co ty kombinujesz? Pierwszy

Cele 2020 – Nowe wszystko, ale także z powrotem do blogowania

Cele 2020 – Nowe wszystko, ale także z powrotem do blogowania

Witam!! jak się masz? Spędziłem trochę czasu w ciągu ostatnich 2 tygodni, naprawdę myśląc o moich postanowieniach i celach noworocznych

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

America’s Finest City (San Diego) wyniki i podsumowanie wyścigu półmaratonu. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

Co za stopa! Zraniłem stopę, a internaty nie są magicznymi

Co PSV Eindhoven Koszulka za stopa! Zraniłem stopę, a internaty nie są magicznymi

Uszkodzenie stopy. Próbuję dowiedzieć się, dlaczego boli górna część mojej stopy – wiele wyników wyszukiwania nie jest zgodnych

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.