Activision Blizzard nazywa Tony Petitti, dyrektor wykonawczy i adwokata MLB, jako prezes Sports & Entertainment

Activision Blizzard, Inc. ogłosił powołanie Tony Petitti z Major League Baseball na prezesa sportu i rozrywki. W swojej nowej roli, relacjonując dyrektor generalny Activision Blizzard, Bobby Kotick, Petitti będzie nadzorować e -sport, produkty konsumenckie oraz film i telewizję.

„Tony jest jednym z najbardziej cenionych kadry kierowniczej w sporcie i rozrywce” – PSV Eindhoven Koszulka powiedział Bobby Kotick, dyrektor generalny Activision Blizzard. „Jego sukces w mediach i zastępcy komisarza i dyrektora operacyjnego Baseball Major League jest idealnym połączeniem umiejętności, które pomogą nam zrealizować nasze aspiracje dla e -sportów i naszych powiązanych firm. Jest podziwiany przez właścicieli, kierowników mediów, graczy Santos Laguna Koszulka i fanów. ”

Petitti ostatnio pełnił funkcję zastępcy komisarza, Vissel Kobe Koszulka biznesu i mediów Major League Baseball oraz dyrektora operacyjnego, gdzie kierował marketingiem, transmisją i sprzedażą praw medialnych, sieci MLB, treści cyfrowych, programowania młodzieży i wydarzeń specjalnych. Wcześniej Petitti był prezesem sieci MLB, którą pomógł rozpocząć od samego początku w 2008 roku.

Przed dołączeniem do MLB, Petitti, 13-krotnego zwycięzcy Emmy, był wiceprezesem wykonawczym i producentem wykonawczym w CBS Sports, gdzie był odpowiedzialny za program sportowy i produkcji sieci. Ukończył Haverford College, zanim uczęszczał do Harvard Law School.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.