Gorący temat we wtorek – uzależniony od biegania?

zadowolony we wtorek! Jak leci?

Wczoraj zrobiłem paznokcie, a także traumatyzowałem paznokcie z krojonym kolanem, a także wysypką na nogę. W jakiś sposób wygląda gorzej niż wcześniej, ponieważ otwiera się ponownie za każdym razem, gdy siadam/wstaję. (Postanowiłem oszczędzić ci zdjęcia, ponieważ kilku z was może być w publicznej lokalizacji, czytając to, a także nie chce się zablokować.)
Moje najnowsze filmy

Maska twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz
Sugestie maski twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz podczas wybuchu Coronawirusa. Czy musisz nosić umowę z maską, a także najlepszymi wyborami dla biegaczy.

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Następnie
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:15

Jej reakcja była dramatyczna: „Och nie! Co się stało?!” Pragnę, że miałem znacznie lepszą historię niż „upadłem…”

Zamiast zdjęcia mojej otwartej rany oto moja kąpiel bąbelkowa autorstwa OPI:

(RuneatrePeat Instagram)

Uzależniony od biegania?

Ktoś (który najprawdopodobniej próbował zmniejszyć wskazówkę) wysłał mi ten artykuł:

Uwodzenie uzależnienia: spowiedź jednego biegacza

Jest to przedłużony krótki artykuł na temat tego, czy ktoś może być uzależniony od biegania – jednak z punktu widzenia biegacza.

Pisarz/biegacz dzieli się dokładnie Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tym, jak wykorzystał do biegania kilka kilometrów, a następnie trenował na wyścig, a także pobiegł więcej. Teraz potrzebuje znacznie więcej, a także znacznie więcej mil, aby poczuć dokładnie taką samą satysfakcję. Zakładam, że zdobycie wysokiego poziomu (biegacza) – całkowicie go rozumiem.

Mówi dalej:

„Dwa tygodnie temu obudziłem się, czując się trochę pod pogodą, jednak ten stan nie powstrzymał mnie przed opuszczeniem domu o 4:45 rano w deszczowej, 38-stopniowej pogodzie, aby pokryć 11 mil z przedziałami wzgórzowymi, w których pracował świetny mierzyć. To naprawdę nigdy nie był wybór. Nie pomyślałbym o robieniu czegokolwiek innego. Kiedy ostatnio wróciłem do domu, czułem się jak śmierć, natychmiast zszedł z wysoką gorączką, a także ograniczoną do Gamba Osaka Koszulka łóżka przez trzy dni. To było, musiałem to przyznać, samozwańczą grypę. ” – James McWilliams

To może hałas, jak ktoś, kto nie biegał, jednak wielu z was najprawdopodobniej biegł lub ćwiczył z chorobą, ponieważ „musiałeś”, ponieważ byłeś w stanie go potwierdzić w swojej głowie.

Ogromną troską jest – czy uważasz, że możesz (lub) uzależnić się od biegania?

Żartowałem i uzależniłem się od biegania w przeszłości, jednak nigdy tak naprawdę nie wierzyłem, że jestem. Mogę zatrzymać dowolny czas!

Wierzę, że jeśli jestem uzależniony, korzyści przewyższają skutki uboczne. To jest jak pigułka dla mojej depresji/lęku/zmartwień/samotności – znacznie lepiej jest mieć trochę dużo biegania niż brak biegu.

Mam kilka niewielkich podejrzeń, które mogą mieć uzależniającą osobowość. Jednak bieganie jest zdrowym uzależnieniem. Jeśli mam się od czegoś uzależniony, jest to metoda, prawda?

Właśnie dlatego jestem dość materiałowy, a nie typ typu A, co podejrzewam, że pogorszyłoby rzekome uzależnienie od biegania. Aaaand, kiedy oceniłem nisko w przypadku tarczycy T-3, mój lekarz stwierdził, gdyby nie endorfiny Running, najprawdopodobniej byłbym dość przygnębiony. Widzieć?! Dbanie o zdrowie : samoopieka. Bum.

Chcę przyznać, że Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka staram się zwiększyć swój regularny przebieg, ponieważ chcę rozwinąć się tak samo jak szkolenie dla mojego ultra w maju. Jako również przyznaję, że kopię to do tej pory.

Nazywam się Monica, a także jestem uzależniony od prowadzenia pozy.

Ale jeśli bieganie jest złe. Nie chcę mieć racji.

Pytanie: Czy ktoś może być uzależniony od ćwiczeń? Czy jesteś?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.