Jak jeść to, co lubisz, a także nie otaczać się

Witam! Dokładnie jak się masz dzisiaj? Dzisiaj idealne to drugie? Świetnie, mam nadzieję, że wierzę w jedzenie tego, co lubisz, a ostatnio nie jestem zbyt gruby, a także chciałem podzielić się kilkoma przemyśleniami na ten temat dzisiaj. Najpierw porozmawiajmy o bieganiu i jedzeniu…

Bieganie… Ukończyłem książkę Quick Woman na audio podczas dziś. Ogólnie uważam, że była to świetna książka, a także fascynująca historia. W rodzaju chciałbym o wiele więcej szczegółów na temat eskorty jej życia. Być może jest to perrywa, choć interesujące, prawda?!
Moje najbardziej aktualne filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, kolacja, a także przekąski oraz porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
14:26

Po biegaczu uderzyłem w sklep po moim biegu, który jest prawdziwy w przypadku winogron. Nie mogę przestać ich jeść. Nie mogę przestać, nie przestanie.

Poza tym strzeliłem tę chłodną paczkę mrożoną kawę. Planuję wypić je wszystkie jutro, a następnie biegnąć po hrabstwie. Czy każda osoba może mnie postawić na noc po drodze? Dziękuję.

Kiedy byłem w sklepie, wierzyłem o to, czego jeszcze pragnęłem, zanim odszedłem. Pragnąłem fasoli. Lubię fasolę.

Dorastałem z hałasem bulgoczącej pokrywki, klikając ogromny garnek z fasoli pinto na kuchence przynajmniej wtedy, gdy tydzień. Moje gospodarstwo domowe miałyby fasolę z posiłkami kilka razy na tydzień, Boca Juniors Koszulka zanim moja mama zrobiła nową partię.

W każdym razie.

Chwyciłem kilka puszek fasoli – Garbanzo, Nerki, Pinto – moje ulubione idealne teraz, a także je z lunchem. Jako to doprowadziło mnie do przemyśleń na temat jedzenia tego, co lubisz bez grubego.

Znalazłem intuicyjne jedzenie lat temu, najprawdopodobniej około 6 lat. Sprawdziłem książkę, a nawet miałem kogoś na jednej sesji z jednym z autorów. Intuicyjne jedzenie to pomysł słuchania wskazówek twojego ciała, a także sygnałów, aby uzyskać zachwyconą wagę, a także zdrową lokalizację zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Jednym z najtrudniejszych kroków intuicyjnego jedzenia jest pozbycie się każdego rodzaju „zabronionych potraw”. Nie ma żywności, która nie ma ograniczeń (chyba że jesteś śmiertelnie uczulony program, a także typowy sens). Chodzi o to, że musisz być w stanie zjeść to, czego pragniesz, czego chce twoje ciało.

Jest to przerażający i trudny pomysł dla każdej osoby, która od dawna żyła pod określoną polityką żywności. Kiedy przekonałeś się, że spożywanie ciasteczek, masła orzechowego lub sera sprawi, że będziesz gruba – trudno jest znów jeść je jak typową osobę.

Jeśli zapewnisz sobie upoważnienie do jedzenia, co chcesz – co powstrzyma cię od jedzenia frytek bez przerwy na śniadanie, lunch i kolacji każdego dnia?!

Co jeśli chcesz koktajlu truskawkowego każdej nocy? To sprawi, że uzyskasz wagę. Nie możesz słuchać swojego ciała! Twoim ciałem nie można ufać wszystkim, co ma ochotę dla Cheetos, a także Krzyczków, a także Nutella bezpośrednio ze słoika!

Tak, jeśli Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka nic nie jesz, jakkolwiek frytki i oreos przez cały czas codziennie możesz uzyskać wagę. Może. Będziesz jednak czuć się jak sh! t. To także ogromna część intuicyjnego jedzenia -> słuchaj swojego ciała.

Na początku, kiedy zapewniłem sobie pełną autoryzację do jedzenia wszystkiego, czego pragnąłem, przesadziłem. Zjadłem dwa, a także pół pączków, zamiast cieszyć się jednym. Dodałem chipsy czekoladowe do wszystkiego – tosty PB (podgrzewane w kuchence mikrofalowej, spróbuj), koktajle białkowe, jogurt, płatki zbożowe. Tak, nawet płatki zbożowe.

I było w porządku. Starzeje się. Podniecenie tych zabronionych potraw straciło połysk. Pragnąłem innych rzeczy, takich jak słone potrawy, a także chrupiące warzywa, a także brązowy ryż.

Obawy, że pragniesz tylko swojego absolutnie preferowanego leczenia żywności, jednak rzadko tak jest. Najprawdopodobniej masz również preferencje dotyczące konkretnych zdrowej żywności. a także słuchanie twojego ciała jest ważne.

Jak się czujesz po zjedzeniu kanapki z indyka na chlebie pełnoziarnistym w porównaniu z pudełkiem krakersów, a także koksu dietetycznego?

Jak się czujesz po zjedzeniu 8 ciastek z kawałkami czekolady? Dobra 9.

Jak się czujesz po zjedzeniu eleganckiej kolacji z łososia w nocy?

Jak się czujesz po bezmyślnym zjedzeniu wielkiego popcornu samodzielnie w filmach? (Czuję się trochę dumny, jednak podobnie wzdęty.)

Jak się czujesz po nocy pizzy w porównaniu z tofu mieszając noc?

Płac odsetki dokładnie na to, jak się czujesz, a to pomoże ostrożnie skierować statek.

Ale podobnie – szanuj swoje pragnienia. Często pragnę czekolady w „Get the Hell Outta moja metoda, a także dostarczam mi trochę czekolady”. Dzisiaj pragnąłem fasoli, a także pomidorów śliwkowych cukrowych.

Czasami pragnę fro-yo z bananami, a także orzechami, innym razem pragnę pizzy z pieczonymi warzywami zanurzonymi w hummusie.

Chodzi o toMusisz słuchać zarówno swojego ciała, jak i umysłu. Uzyskaj 100% pozbycie się wszelkiego rodzaju żywności „poza limitami”.

Wskazówka: Przypomnij sobie o wszystkich zdrowych produktach, które lubisz, a także zaopatrz swoją lodówkę. Ułatwiaj sobie zdrowe rzeczy. Nie spiesz się w sekcji Utwórz sklepu, a także zobacz, co wygląda świetnie. Nie musisz dostawać jarmużu, ponieważ jest to wspaniała Nagoya Grampus Koszulka rzecz. Jedz zarówno owoce, jak i warzywa, które lubisz.

Pozwól sobie naprawdę cieszyć się smakołykami, a także pragnieniami. Brak osądu. Bez Binging. Po prostu czerp przyjemność.

Pytanie: Jakie jest Twoje preferowane „zdrowe” jedzenie dzisiaj?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.