2017-Rok zasad „Dis-Unified” MMA

w czasie UFC 207 wskazuje, że wylądowało Juventus Koszulka nielegalne kolana do głowy uziemionego przeciwnika, co spowodowało brak niepowodzenia. Po Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka walce wskazuje wywiad, w którym wykazał istotne nieporozumienie dotyczące znaczenia uziemienia. Zgodnie z tak zwaną „zjednoczoną” polityką MMA te nieporozumienia nie mogą istnieć, ponieważ znaczenie było podobne przez ponad dekadę. Jednak w przypadku Nowego Roku zmienia się to w fragmentaryczny sposób.

W ubiegłym roku ogromna większość stowarzyszenia prowizji bokserskich, a także walczących członków sportu głosowały za ulepszeniem zjednoczonych zasad. Uzgodniono, że od 1 stycznia 2017 r. Została uzgodniona w celu wprowadzenia modyfikacji. Modyfikacje obejmują aktualizację kryteriów oceny MMA, umożliwiające uderzenia pięty do nerek, US Sassuolo Koszulka zakazując sięgając w kierunku przeciwników do radzenia sobie z otwartą ręką i, wiele Co ważne, na nowo definiowania uziemionego wojownika.

Zmiana wskazania uziemionego konkurenta ma kluczowe znaczenie, ponieważ określa, kiedy jest to legalne kopnięcie, a także kolana głowy przeciwnika. Nowa definicja nie została jednak (i ​​prawdopodobnie nie będzie) przyjęta we wszystkich jurysdykcjach.

Jak donosi Marc Raimondi: „New Jersey, Ohio, Missouri, Kolorado, Wirginia, Maryland, a także Południowa Dakota należą do specyficznych, które nie będą w pełni wykorzystać nowych zasad, zgodnie z danymi zebranymi przez ABC nabyte przez MMA Fighting. Teksas nie będzie głosował nad zasadami do marca. Według dyrektora wykonawczego Boba Bennetta Nevada „prawdopodobnie” zagłosuje nad modyfikacjami polityk w styczniu ”.

Moja własna jurysdykcja, Kolumbia Brytyjska, jest prawnie powiązana z polityką New Jersey, więc BC jest prawdopodobnie jeszcze jedną jurysdykcją, która nie będzie przyjmować nowych zasad.

Krótko mówiąc, z noworocznymi wojownikami trenerzy, a także menedżerowie muszą być świadomi jurysdykcji, w której się znajdują, a także rozumieją zasady. Polityka MMA nigdy nie była naprawdę „zjednoczona”, jednak będą teraz o wiele bardziej rozdrobnione niż przez wiele lat.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

ABC remontuje „uziemiony” konkurent, co naprawdę ma nadzieję na ponowne zjednoczenie 30 lipca 2019 r.
ABC przyjmuje aktualizację do jednolitych reguł MMA 2, 2016 z 7 komentarzami
Komitet ds. Polityków ABC Rafinacja modyfikacji zunifikowanych polityk MMAFURUY 19, 2016 z 1 komentarzem

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.