Zanim pójdę i kilka sondaży

muszę wyczyścić lodówkę, zanim wyjeżdżam na Florydę na tydzień, aby jogurt ananasowy Chobani był pierwszy na mojej liście rzeczy do jedzenia. Po powolnej i stałej 5,5 mil dziś rano zrobiłem dużą miskę miłości jogurtowej.

Czy ktokolwiek inny „uratuje” swoje ulubione smaki jogurtu. Nie wiem, na co to oszczędzam? W przypadku, gdy Obama wyskakuje w ciągu jednego dnia? W każdym razie, oszczędzam najlepsze jedzenie na koniec, a dziś byłem wdzięczny
Moje najnowsze filmy

Mam test Covid-19
Uzyskanie testu koronawirusa – jak to działa, jak to jest, moje doświadczenie i więcej. Dostałem tradycyjny test i OGC Nice Koszulka Ben dostał szybki test Covid-19.

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Następnie
Recenzja książki amerykańskiej
12:07

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:16

Nie mogłem zdecydować, czy chcę pomarańczowego czy trochę winogron, więc zrobiłem zdjęcia obu. W końcu Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka chciałem pomarańczowego, ale byłem zbyt leniwy, aby ją obrapać, więc zjadłem winogrona.

Rzeczy, które trzymam na szczycie lodówki:

1. Kahlua i wódka

2. Proszek białkowy

3. Mój kot

Jeszcze jedna rzecz…

Staram się osiągnąć inteligentne (specyficzne, mierzalne, osiągalne, realistyczne, wrażliwe na czas) cele w 2011 roku. Jednym wielkim celem jest poprawa bloga. Aby stworzyć dobry plan gry, potrzebuję twojej pomocy. Jeśli masz sekundę, weź następujące sondaże. Pomogłoby mi to bardzo w wprowadzaniu ulepszeń w biegu, jedz, powtarzaj. Dziękuję bardzo ?

[Polldaddy Poll = 4292118]

[Polldaddy Poll = 4292108]

[Polldaddy Poll = 4292138]

Wyślij Wolverhampton Wanderers Koszulka mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.