Czy Joshua Fabia przekroczył linię regulacyjną?

Były menedżer Diego Sancheza, Joshua Fabia, nie brakuje kontrowersji.

W jednej z Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jego najnowszych eskapad w czasie załamania połączenia Sancheza zasugerował, że rekompensata sportowa Nevada „pojawia się, a także pochyla się na Diego, a także musi rzucić walkę z F -ng. Teraz je nagrałem ”.

Sugerowanie, że regulator chce rzucić walkę, jest tak dyskredytujący komentarz, jak można to zrobić, gdy dotyczy integralności sportów bitewnych.

Zakładając, że Fabia była licencjonowana z odszkodowaniem (jako menedżer, a także, jak się nie stanie, powinien być radził sobie z samokontrolem regulacyjnym przez rekompensatę za te komentarze?

NAC 467.885, określone poniżej, określa różne podstawy, gdy regulator może wnieść działanie dyscyplinarne przeciwko posiadaczowi licencji. Obejmuje to, gdy ktoś „uczestniczył w dowolnym rodzaju działania lub metodzie, która jest szkodliwa dla najlepszego interesu tego stanu, odszkodowania lub nieuzbrojonej walki”, a także „zaangażowanego w postępowanie w dowolnym czasie lub lokalizacji, który jest uważany przez odszkodowanie w celu wykazania zdyskredytowania nieuzbrojonej walki. ”

Nevada rzuciła książkę w posiadaczy licencji za znacznie mniej. Fascynujące będzie sprawdzenie, czy pozwolą, aby te rekomendacje pozostały bezkarne.

Jak zauważa, że sędzia MMA oraz wytyczne John McCarthy, nawet jeśli nie wystąpi żadna obecna samokontrola licencji

NAC 467.885 podstaw do działania dyscyplinarnego. (NRS 467.030) Odszkodowanie może zawiesić lub odwołać licencję, zatwierdzenie, rejestrację lub sankcję, nakładać zakaz zaangażowania w nieuzbrojoną bitwę w tym określonym okres , osoba licencjonowana, zatwierdzona, zarejestrowana lub sankcjonowana przez odszkodowanie lub w inny sposób związana z nieuzbrojoną bitwą w tym określonym określeniu, który w wyroku Komisji:

1. Naruszyło przepisy Nevady lub Stanów Zjednoczonych, z wyjątkiem drobnych naruszeń ruchu w sieci. Odszkodowanie może określić, że osoba licencjonowana, zatwierdzona, zarejestrowana lub sankcjonowana przez rekompensatę lub w inny sposób związana z nieuzbrojoną bitwą w tym określonym określeniu naruszyła ustawodawstwa Nevady lub Stanów Zjednoczonych, niezależnie od tego, czy dana osoba została skazana, czy też zaczęła się skazać prośba o Bayern Munich Koszulka winne, winne, choć psychicznie chore lub nolo, zależy od takiego naruszenia.

2. Naruszyło każdy rodzaj układu tego rozdziału.

3. Podano fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje odszkodowani lub przedstawiciela Komisji.

4. Niepowodzenie lub odmówiono przestrzegania ważnego wniosku przedstawiciela Komisji.

5. Zaangażowany w postępowanie w dowolnym czasie lub miejscu, który jest uznawany przez odszkodowanie w celu wykazania dyskredytacji nieuzbrojonej walki.

6. Świadomie załatwione lub pokonane z dowolną osobą, która:

(a) został skazany za przestępstwo;

(b) angażuje się lub uczestniczyło w niezgodnym z prawem bukmacherskim;

(c) angażuje lub uczestniczył w dowolnym rodzaju nielegalnych działalności hazardowej;

(d) jest lub jest renomowanym charakterem podziemnym;

(e) jest lub jest pod zawieszeniem dowolnego rodzaju innej komisji; lub

(f) jest zaangażowany lub uczestniczył w dowolnym rodzaju aktywności lub metodzie, która jest szkodliwa dla najlepszego interesu tego stanu, rekompensaty lub nieuzbrojonej walki.

7. Miałem wiedzę lub w wyroku Komisji, powinien był zrozumieć, że nieuzbrojony walczący doświadczył poważnej kontuzji podczas szkolenia w przypadku konkursu lub wystawy, a także nieudany lub odmówił powiadomienia o odszkodowaniu na temat tej poważnej szkody.

8. Został cytowany, aresztowany lub skazany za przemoc domową. Jak wykorzystano w niniejszym podrozdziale, „przemoc domowa” implikuje ustawę wyjaśnioną w NRS 33.018.

9. Popełniono wszelkiego rodzaju działanie lub zaniechanie, które stanowi podstawy do działania dyscyplinarnego zgodnie z wszelkiego rodzaju układem niniejszego rozdziału lub rozdziału 467 NRS.

[Athletic Comm’n, § 152, Eff. 4-25-78]-(NAC A 12-2-97; R083-00, 9-22-2000; R090-07, 12-4-2007; R062-16, 9-9-2016; R032-18, 1-30-2019)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Test Komisji Sportowej w Nowym Meksyku na przewrócenie Decyzji Pearsona/Sancheza 10, 2014in „Sędziowanie”
Association of Boxing Commissions coroczne satysfakcje w ten weekend 24 lipca 2015 r.
Co Ronda Sevilla FC Koszulka Rousey może instruować menedżerów MMA, a także Team Zesidownapril 5, 2014 z 3 komentarzami

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.